Neapol sa môže prepadať. V zápase proti Monze nestrelil ani gól

Chviča Kvaracchelia.
Chviča Kvaracchelia. (Autor: TASR/LaPresse via AP)
TASR|29. dec 2023 o 21:03 (aktualizované 29. dec 2023 o 23:05)

Z víťazstva sa teší Fiorentina.

RÍM. Futbalisti SSC Neapol v zostave s uzdraveným slovenským reprezentantom Stanislavom Lobotkom v 18. kole Serie A iba remizovali s Monzou 0:0.

Úradujúcemu talianskemu majstrovi patrí v neúplnej tabuľke až 7. miesto.

Monza si mohla spod Vezuvu odviesť všetky tri body, Matteo Pessina však v druhom polčase nepremenil pokutový kop.

V nervóznom závere videli červené karty obaja hlavní tréneri Walter Mazzarri a Raffaelle Palladino i Marko Marič sediaci na lavičke náhradníkov hostí.

Futbalisti Interu Miláno remizovali v piatkovom dueli 18. kola Serie A na pôde FC Janov 1:1. Nenatiahli tak sériu ligových víťazstiev, ktorá sa zastavila na čísle štyri.

Líder súťaže sa ujal vedenia v 42. minúte zásluhou Marka Arnautoviča, domáci vyrovnali ešte pred prestávkou gólom Radu Dragusina.

Inter vedie tabuľku s päťbodovým náskokom pred Juventusom Turín, ktorý má však zápas k dobru.

Lazio Rím - Frosinone Calcio 3:1 (0:0)

Góly: 70. Castellanos, 72. Isaksen, 84. Patric - 58. Soule (z 11 m)

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Neapol sa môže prepadať. V zápase proti Monze nestrelil ani gól