ACF Fiorentina

Futbalista Atalanty Teun Koopmeiners sa teší z gólu
st 23:28
Atalanta tvrdo potrestala vylúčenie Fiorentiny, v pohárovom finále vyzve JuventusHráči Bergama strelili dva góly v nadstavenom čase.
st 23:28
Fotka zo zápasu US Salernitana 1919 – ACF Fiorentina.
ne 20:12
Salernitana opäť prehrala a takmer určite zostúpi, nepolepšilo si ani SassuoloSlovenský obranca Norbert Gyömbér nehral za hostí pre zranenie.
ne 20:12
Najlepším mužom na ihrisku bol kapitán Fiorentiny Cristiano Biraghi.
Titanilla Bőd18.04.20246
Pomer striel 39:2. Jedlička zase exceloval, no taliansky tím bol nad sily PlzneKľúčovým momentom bolo vylúčenie Cadua.
Nicolas Gonzalez oslavuje gól počas zápasu štvrťfinále Konferenčnej ligy Fiorentina - Plzeň.
18.04.20244
Fiorentina dobyla v predĺžení defenzívu Plzne, jej rozprávka sa končí vo štvrťfinálePlzeň dohrávala od 66. minúty v desiatich.
18.04.20244
Fiorentina - Viktoria Plzeň: ONLINE prenos zo zápasu štvrťfinále  Európskej konferenčnej ligy.online
18.04.2024
Konferenčná liga: Plzeň končí vo štvrťfinále, prehrala až po predĺženíSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety štvrťfinále Európskej konferenčnej ligy: ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň.
18.04.2024
Plzeň - Fiorentina
18.04.2024
Plzeň ide do odvety s Fiorentinou nabudená. Bude veľmi náročná, hovorí KoubekViktoria chce nadviazať na výkon z domáceho šlágru.
18.04.2024
Momentka zo zápasu Slovensko - Nemecko.
18.04.2024
Slováci pokračujú v príprave na MS na ľade Nemecka. Športový program na dnes (18. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí vo štvrtok 18. apríla. Aký je program dňa?
18.04.2024
Na snímke sú futbalisti Fiorentiny Jonathan Ikoné (vľavo) a Fabiano Parisi.
16.04.2024
Fiorentina sa nenaladila na Plzeň víťazne, Suslov so slabou známkouAtalanta Bergamo doma prišla o dvojgólový náskok.
16.04.2024
Futbalista Plzne Lukáš Červ v súboji s hráčom Fiorentiny Lucasom Beltranom.
Miroslav Kováčik12.04.202434
Spečatila to futbalová nuda. Česi dosiahli míľnik, o ktorom môžu Slováci snívaťViktoriu Plzeň nezdolala v Európskej lige ani Fiorentina.
Tomáš Chorý a Arthur.
11.04.2024
Plzeň má veľkú šancu na postup. Doma uhrala s favoritom cennú remízuV druhom zápase sa z jasného výsledku vykľula veľká dráma.