Slavia výborným výkonom zdramatizovala odvetu, Schranz strelil gól

Slovenský futbalista Ivan Schranz v drese Slavie Praha.
Slovenský futbalista Ivan Schranz v drese Slavie Praha. (Autor: TASR/AP)
TASR|28. aug 2024 o 23:21 (aktualizované 28. aug 2024 o 23:27)

Z postupu do ligovej fázy Ligy majstrov sa teší Crvena zvezda, ktorá na domácej pôde otočila duel s Bodo/Glimt.

BRATISLAVA. Futbalisti Dinama Záhreb sa kvalifikovali do hlavnej fázy Ligy majstrov 2024/2025.

Chorvátsky šampión zvíťazil v stredajšej odvete play off na pôde FK Karabach 2:0. Minulý týždeň zdolal pred vlastnými fanúšikmi azerbajdžanský tím hladko 3:0.

Postup si napriek prehre 1:2 so Slaviou Praha zabezpečil aj francúzsky Olympique Lille po domácom triumfe 2:0. Druhý gól "zošívaných" strelil slovenský reprezentant Ivan Schranz.

Slovenský útočník nastúpil do zápasu v 74. minúte za stavu 1:0 a po 10 minútach pobytu na trávniku skóroval.

Ešte predtým však Zhegrova vyrovnal na 1:1 a tento gól napokon hosťom stačil na postup.

Po prehre 1:2 s nórskym tímom Bodö/Glimt potreboval zvíťaziť aj srbský tím CZ Belehrad. To sa mu napokon podarilo a po triumfe 2:0 ide ďalej srbský majster.V

/prvý zápas: 1:2, postúpil Belehrad/

Domov»Futbal»Liga majstrov»Slavia výborným výkonom zdramatizovala odvetu, Schranz strelil gól