Sporting
Sporting

Liga majstrov: Sporting Lisabon triumfoval na pôde Sturmu Graz

Sturm Graz - Sporting Lisabon: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.
Sturm Graz - Sporting Lisabon: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|22. okt 2024 o 18:00

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov: Sturm Graz - Sporting Lisabon.

GRAZ. Futbalisti Sturm Graz a Sporting Lisabon dnes hrali zápas 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov.

Kde sledovať Ligu majstrov v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Sturm Graz - Sporting Lisabon dnes LIVE (Liga majstrov, 3. kolo, výsledky)

Liga majstrov  2024/2025
22.10.2024 o 21:00
3. kolo
Sturm Graz
0:2
(0:1, 0:1)
90+6 minúta
Ukončený
Lisabon
Prehľad
Góly: 23. N. Santos (Catamo), 53. Gyökeres (Debast). ŽK: 39. Yalcouyé (STG), 90+4. Yardimci (STG). Rozhodca: Kruašvili – Varamišvili, Pipia (GEO).
S konstatováním, že Sporting Lisabon vítězí v Klagenfurtu nad Sturmem Graz 2:0 a minimálně do konce středečního hracího dne se posouvá na třetí místo celkové tabulky Ligy mistrů, se s vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.
Červené karty: 0-0.
Sedmadevadesát minut včetně prodloužení je za námi. V prvním poločase se Sporting dostal zaslouženě do vedení ve 23. minutě šťastnou trefou Nica Santose. Poté se probudili i domácí, ale střelu Bövinga výborně zneškodnil brankář Israel a v dorážku Bieretha do prázdné klece zblokoval Inácio. Na konci poločasu mohli hosté navýšit náskok, ale hlavička Trincãa postrádala lepší umístění.

Osud druhé půle stanovila 53. minuta, kdy Victor Gyökeres obdržel pas od Debasta, pohrál si s obráncem Geyrhoferem a následně si vychutnal i brankáře Scherpena. Zvýšil na 2:0 a bylo prakticky jasno, jelikož ve formě hrající Sporting si takový náskok nenechal vzít. Domácí měli jen náznaky šancí, naopak v 80. minutě mohl přidat třetí branku hostí Trincão, kterému dnes nebylo přáno, jelikož zakroutil míč těsně vedle. Portugalskému mistru to ale vůbec nemuselo vadit, zapisuje výhru 2:0 a do zítřejšího hracího dne se posouvá na 3. místo celkové tabulky za stoprocentní Aston Villu a Monaco.
90+6
Konec zápasu.
90+4
yellowCardErencan Yardimci fauloval naprosto zbytečně Jerry St. Justeho a vidí zaslouženou žlutou kartu, dnes teprve druhou v celém zápasu.
90+2
Domácí jsou v útoku na polovině soupeře, ovšem jedná už se spíše o platonický tlak.
90
Ve druhém poločasu se bude hrát o šest minut navíc, střídající osmnáctiletý mladíček Konstantin Schopp tak získá několik zápasových minut.
90
changeStřídání v týmu SK Sturm Graz:
ze hřiště odchází Mika Biereth, přichází Stefan Hierländer,
ze hřiště odchází Dimitri Lavalée, přichází Konstantin Schopp.
88
88
importantPo nedobrém rohu šel Sporting do rychlého kontru. Viktor Gyökeres přijmul přihrávku u velkého vápna a zkusil zamířit křížem k levé tyči, míči ale dal opačnou faleš, než by chtěl. Svůj druhý gól dnes zatím nepřidává.
88
Domácí nevzdávají snahu o čestný úspěch, leč obrana Sportingu zabrala a zahrála míč do zámezí na roh.
87
Chybnou domácí rozehrávku nevyužil Geovany Quenda, který si po levé straně naběhl do vápna, udělal kličku soupeři a pálil na bližší tyč, kde byl připravený Kjell Scherpen.
86
Hosté opět v klidu kombinují na vlastní polovině hřiště.
85
V Klagenfurtu se rozbíhá poslední pětiminutovka plus něco malého z nastavení, o vítězi zápasu je prakticky rozhodnuto.
84
changeStřídání v týmu Sporting Lisabon:
ze hřiště odchází Nuno Santos, přichází Geovany Quenda.
83
Hned z protiútoku mohl jít prakticky sám na branku Viktor Gyökeres, ovšem sudí z Gruzie potvrdili, že jsou dnes výborní. Levan Varamašvili chvilku počkal a poté odhalil těsný ofsajd Švéda, který vyběhl z vlastní poloviny o maličko dříve.
82
82
importantJusuf Gazibegović dostal míč přímo do palebné pozice, sklepl si jej pře sebe a vyslal parádní pumelici, kterou neméně dobrým zákrokem vytěsnil Israel před sebe!
80
importantMohlo být definitivně vymalováno. Francisco Trincão z další dobré pozice z hranice vápna kroutil míč ze svého pohledu k levé tyči, kterou ale o pár decimetrů minul. Scherpen by zřejmě plachtil míčem zbytečně!
79
První zákrok pro Israela ve druhém poločasu. Brankář Sportingu si bez větších problémů poradil se zakončením Malicka Yalcouyého.
78
Domácí hrnou po pravé straně další útok. Centrovaný míč chystal do vápna Johnston, ovšem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
77
Uklidnění pro hosty znamená brankář Franco Israel, který centrovaný míč třímá v rukách a trošku vyčinil svým spoluhráčům, že mohou hrát v klidu.
76
Domácí se ještě nevzdávají, nyní ze všech pozic presují soupeře, který potřetí za sebou pod tlakem ztratil míč.
74
Velké zmatky v obraně Sportingu nepotrestal Lovro Zvonarek. K devatenáctiletému chorvatskému mladíčkovi ve vápně propadl míč a z penaltového puntíku se jal střílet. Na poslední chvíli k němu ale přiskočil Jerry St. Juste a zablokoval jeho pokus.
72
72
importantNejvětší šance domácích v druhém poločasu, pokud se tomu tak dá říct. Po centru Lavaléeho se natahoval na malém vápně střídající Yardimci, kterému chyběl k zakončení krok, a také Biereth, jenž by byl stejně nejspíše v ofsajdu.
72
Centrovaný míč Bövinga posílá na roh dobrým blokem Matheus Reis.
70
ze hřiště odchází Tomi Horvat, přichází Erencan Yardimci.
70
ze hřiště odchází Daniel Braganca, přichází Hidemasa Morita,
ze hřiště odchází Maximiliano Araújo, přichází Pedro Gonçalves,
ze hřiště odchází Zeno Debast, přichází Jerry St. Juste.
68
importantPokutový kop se nakonec kopat nebude.
66
66
Sudí Giorgi Kruašvili se jde podívat na video, což pro domácí nevěstí nic dobrého.
66
importantHlavní sudí Giorgi Kruašvili bude s italským videoasistentem Aleandro Di Paolem řešit potenciální pokutový kop pro hosty. Jde o možný faul Jusufa Gazibegoviće na Geny Cipriana Catama, který střílel a domácí bek ho zasáhl.
64
Ačkoliv se to Yalcouyemu moc nelíbí a spíše to vypadalo, že při střele byl faulován tento krajánek z Mali, opak je pravdou. Po střele totiž trefil nohou Reise.
63
Gyökeres prošel po levé straně do vápna a dával zpětný pas za sebe na hranici velkého čtverce. Na jeho středu sice našel spoluhráče Santose, který ovšem neukázal ideální zpracování míče.
Pokud se podíváme na live tabulku, posunuje se Sporting na průběžné 4. místo se 7 body ze tří zápasů. Před ním je pouze stoprocentní Dortmund a Aston Villa. A také Monako s lepším skóre.
61
Sporting si bez problémů kombinuje na vlastní polovině, otěže zápasu drží bezpečně ve svých rukou.
60
Francisco Trincão dnes předvádí také dobrý výkon, který ovšem zatím není korunován brankou. Jeho střela mířila vedle, Scherpen byl v klidu.
59
ze hřiště odchází Seedy Jatta, přichází Lovro Zvonarek,
ze hřiště odchází Niklas Geyrhofer, přichází Max Johnston.
57
Střídání budou za malou chvíli chystat také domácí, kteří se aktuálně dopustili faulu.
56
ze hřiště odchází Ricardo Esgaio, přichází Matheus Reis.
Ještě jednou musím připomenout výbornou sérii Sportingu, který nebyl poražen od 14. března 2024 (osmifinále v Atalantě Bergamo 1:2) a za celý kalendářní rok 2024 zapsal pouze dvě porážky. Druhá z nich byla 23. ledna v ligovém poháru od Bragy. K tomu si připočtěme jen 7 remíz a dnes směřuje lisabonský velkoklub ke 34. vítězství v tomto kalendářním roce (včetně přípravných zápasů). Tedy neuvěřitelná dosavadní bilance 33 výher, 7 remíz a 2 porážky!
53
goalSporting Lisabon právě vstřelil branku!
Sporting jde do dvoubrankového vedení a je blízko k tomu zapsat tři důležité body do tabulky Ligy mistrů. VIKTOR GYÖKERES převzal na levé lajně dlouhou přihrávku od Debasta. Jeho vyhnutí se obránci Geyrhoferovi by se mohlo vyučovat ve fotbalových školách a před švédským forvardem se otevřel volný prostor ve vápně. Brankáři Scherpenovi naznačil střelu, následně si ho kličkou položil a zakončil přesně mezi ním a kapitánem Lavaléem, jenž jen rozhodil rukama, proč se spoluhráči nevraceli sprintem před vlastní branku. Asistence: Zeno Debast.
51
A to tak, že Sporting po pár rychlých přihrávkách nakonec získal aut u rohového praporku. Tak rychle se sešel protiútok lisabonského týmu.
50
Domácí ale ze zajímavé kombinace nevytěžili vůbec nic a budou se nyní muset rychle vracet.
49
Scherpen poslal dlouhý nákop prakticky až před vápno soupeře, kde míč vybojovali jeho spoluhráči.
48
Viktor Gyökeres zatím nemá dnes šťastný den. Při dalším průniku se dostával z pravé strany do vápna, ale míč si ukopl a ani nezakončil.
Žluté karty: 1-0
První poločas je minulostí. Hosté byli prvních 25 minut lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení, když po hezké akci Catama sice minul v zakončení Gyökeres, ale za ním číhající Nuno Santos napálil míč na Scherpena, který si ho v pádu srazil do sítě. Po inkasované brance se osmělili také domácí. Ve 30. minutě mohl srovnat Böving, jehož výbornou střelu na vzdálenější tyč vyrazil Israel a Bierethovu dorážku do volné branky zblokoval na poslední chvíli Inácio. Poté se ke slovu opět dostali hosté a v závěrečné minutě první třetiny se po rohu mohl prosadit Trincão, jeho hlavičku však zneškodnil Scherpen.
45+1
První poločas skončil.
45
V prvním poločasu se bude hrát o 60 sekund nad rámec základní hrací doby. Není důvod přidávat více.
45
importantNa roh Araúja si nejvýše vyskočil Francisco Trincão, který mohl a měl hlavičku umístit lépe k pravé tyči z pohledu Scherpena. Takhle nemusel nizozemský brankář vytahovat až tak těžký zákrok, jak by se na první pohled mohlo zdát.
44
Navíc po zblokované střele Hjulmunda, z hranice vápna, kterou na roh odvrátil kapitán Lavalée, budou mít hosté roh pro změnu z levé strany.
43
Hosté drží míč bezpečně na svých kopačkách, což je přesně to, co před poločasem potřebují.
41
Sporting opět drží míč ve své moci a kombinuje tentokrát po pravé straně. Tu zatím moc nevyužívá a je to pro něj možná trošku na škodu, právě z této strany vznikla jediná gólová akce zápasu.
40
Z přímého volného kopu u levé strany vápna hosté nevytěžili vůbec nic a musí se nyní hodně rychle vracet.
39
yellowCardMaximiliano Araújo se prodíral po levé straně do vápna a u brankové čáry si proti němu pomáhal nedovoleně Malick Yalcouyé. Po chvatu, za který by se nemusel stydět zápasník juda, dostává jasnou žlutou kartu.
37
Prudký nákop dopředu nedokázal sklepnout na spoluhráče Biereth a domácí přichází o míč.
36
Sturm zkusil akci po levé straně, jenže Lavalée musel dát pas za sebe, neměl komu odcentrovat.
35
Po delším čase Sporting drží míč u vápna soupeře.
34
Další šance pro domácí. Seedy Jatta si tentokrát pohlídal ofsajd, ve vápně oklamal dva protihráče a vystřelil. Nebyl ale v ideálním záklonu a jeho střela šla hned vedle pravé ruky Israela, který míč v pohodě chytá.
33
Sturm začal po obdržené brance hrát paradoxně lépe, než za stavu 0:0. Domácí najednou zjišťují, že jde porazit již více jak sedm měsíců v základní hrací době neporažený Sporting.
30
Z rohu Bövinga už nepřišlo pro branku Sportingu takové nebezpečí, následná střela Yalcouyeho mířila mimo.
30
30
importantTohle mohlo hosty hodně mrzet. Po špatném rohu Sportingu se Sturm dostal do rychlého kontru. Jatta poslal pas na levou stranu pro William Bövinga, jenž přesprintoval obránce Esgaia a mířil křížem na vzdálenější tyč. Israel výtečně zasáhl a vytěsnil míč před sebe, kde už s dorážkou pospíchal Mika Biereth, ale jeho střelu zblokoval na roh pozičně skvěle postavený Inácio.
29
Hosté budou zahrávat z pravé strany další rohový kop, ujme se ho Catamo.
28
Do vápna přišel centrovaný míč, ovšem Seedy Jatta si nepohlídal ofsajdovou pozici a může litovat. Je to teprve snad podruhé nebo potřetí, co by se domácí dostali do zakončení.
26
Catamo dnes hraje opravdu dobře, na levé i pravé straně je ho plné hřiště a neúnavně zaměstnává obranu Sturmu.
25
importantVzápětí mohlo být pro hosty ještě veseleji. Švédský útočník Viktor Gyökeres s maďarskými kořeny dostal ve vápně hodně prostoru, takže si stihl zpracovat míč a ještě vystřelit, ale svým pohledem minul o metr levou tyč.
23
23
Sturm si několika zbytečnými ztrátami míče koledoval a pro tuto chvíli dokoledoval. Portugalský mistr se totiž dostává do vedení. Geny Cipriano Catamo dostal výbornou průnikovou přihrávku na pravou stranu, kde se prohnal přes Chukwuaniho, který jej jen stínoval. Doběhl až do vápna a ještě než se k němu dostal kapitán Lavalée, poslal před branku přízemní centr na Gyökerese. Švédský forvard míč minul, ovšem hned za ním byl připraven NUNO SANTOS, který z úhlu napálil míč na brankáře Scherpena a ten si jej srazil do sítě. Asistence: Geny Cipriano Catamo.
22
Sporting opět snadno získal míč po tom, co domácí pouze odkopli balon na středovou čáru.
19
Dobrý zákrok si po centru z pravé strany zapsal Ricardo Esgaio, když odhlavičkoval míč před Bierethem, který si již dělal zálusk na zakončení hranice malého čtverce.
17
Po rohovém kopu zůstal ve velkém vápně osamocený Santos, jenž si sklepl míč na prsou a vystřelil, ovšem mířil nad branku. Scherpen, jehož pohotové a mrštné reflexy jsou vyhlášené, jistil prostor u břevna.
16
importantPrvní vážnější šance hostí, zrovna v okamžiku, kdy domácí roztáhli za brankou povedené choreo. Catamo dostal míč na pravou stranu vápna a vystřelil. Jeho pokus byl zblokován Lavaléem a následně se míč dostal k Viktoru Gyökeresovi, jehož ránu vytáhl Kjell Scherpen výborným zákrokem na roh.
16
Už se opět hraje na druhé straně. Sporting k útočení využívá převážně levou stranu, stejně je tomu i nyní.
14
Domácí celek se snad poprvé vážněji dostal do vápna, ale brankář hostí nemusel řešit žádnou situaci.
13
Nyní mohl být nejprve Gazibegović rád, že ve skluzu nezajel do Araúja, který se mu vyhnul. Jenže obránce Sportingu si následně příliš hrál s míčem, byl znovu dostoupen bosenským bekem, který ho obral o míč a Araújovi nezbylo nic jiného než faulovat.
11
Trincão na půlce hřiště tak dlouho dotíral na Horvata, až mu gruzínský sudí odpískal nedovolený zákrok.
10
Domácí při postupném útoku opět poměrně zbytečně přišli o míč. Na levé straně se následně hezky uvolnil Catamo, jenže jeho přihrávka před vápnem na pravou stranu na spoluhráče nebyla přesná.
9
Nuno Santos byl pokrytý a nemohl tedy u rohového praporku odcentrovat, navíc nevybojoval ani roh.
8
Sporting ale nadále pokračuje v útočné aktivitě. Nyní portugalský mistr kombinuje na levé straně.
8
Z rány Francisca Trincãa určitě má radost kotel Die Schwoazn (Černých), jak se fanouškům Sturmu přezdívá.
7
První postupný útok zkouší také domácí. Gazibegović dával dobrou průnikovou přihrávku do vápna, kterou ale zblokoval jeden z obránců Sportingu. Následně domácí míč ztratili.
5
Sporting je od úvodních minut aktivnější, centrovaný míč z levé strany ale nikoho ve vápně nenašel.
3
Z pokračujícího útoku bude mít Sporting rohový kop, který ale žádné ohrožení branky Scherpena nepřinesl.
2
Hned ve druhé minutě přichází první faul, kapitán domácích Lavalée si počínal nedovoleně proti soupeři.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

SK Sturm Graz: Scherpen – Gazibegović, Aiwu, Geyrhofer, Lavalée (C) – Yalcouyé, Chukwuani, Böving, Horvat – Jatta – Biereth.
Náhradníci: Bignetti, Chudjakov – M. Johnston, Yardimci, Kiteišvili, Zvonarek, Karić, Malič, Hierländer, Schopp, A. Camara, Grgić.
Trenér: Christian Ilzer

Sporting Lisabon: Israel – Esgaio, Debast, Inácio – M. Araújo, Braganca, Hjulmand (C), N. Santos – Trincão, Gyökeres, Catamo.
Náhradníci: Kovačević, Callai – Reis, St. Juste, Morita, Gonçalves, Harder, Fresneda, Quenda, Dominguez.
Trenér: Rúben Amorim

Rozhodčí: Giorgi Kruašvili – Levan Varamišvili, Zaza Pipia (vš. Gruzie).
Zranění:
Sturm Graz nebude zcela jistě moct využít služeb dvou obránců. Na marodce totiž jsou Jon Stanković (rameno) a Gregory Würtrich.

Marodka Sportingu je větší. K dispozici nebude obránce Eduardo Quaresma (sval) a jeho parťák z obrany Ousmane Diomande (kotník). stehno vyřadilo ze hry forvarda Marcuse Edwardse. Nejistý je start obránců Goncala Inácia a Jerry St. Justeho.

Karetní ohrožení pro další zápas:
Sturm: Jusuf Gazibegović (obránce)
Sporting: Nikdo
Jak již bylo řečeno, výhoda domácího prostředí bude pro Sturm Graz jen na papíře. Utkání se totiž nebude hrát v Merkur Areně ve Štýrském Hradci, což je domovské sídlo Sturmu, ale naopak v Klagenfurtu v tamní Hypo-Areně (Wörthersee Stadion), což je s kapacitou 32 000 sedících diváků výrazně modernější stánek.
Sporting Lisabon:
Portugalský koeficient je na tom také velmi dobře, proto měla tato fotbalová země před startem Ligy mistrů jistotou dvou zástupců. Mistrovský Sporting, který nasbíral v uplynulém ročníku tamní ligy 90 bodů ze 102 možných, doplnila druhá Benfica.

A hle, kdo by řekl, že po dvou zápasech bude mít Sporting na průběžném 12. místě tabulky stejně bodů jako desátá Sparta, která čekala na účast v milionářské soutěži 19 let. Leões totiž nejprve vyhráli doma 2:0 nad silným francouzským celkem Lille a poté dovezli zajisté cenný bod ze hřiště mistra Nizozemska PSV, kde vyrovnali v 84. minutě. Suverén letošního ročníku portugalské ligy (8 zápasů, plný počet 24 bodů při skóre 27:2), který v základní hrací době prohrál naposled 14. března v osmifinále Evropské ligy na hřišti Bergama, je pro tento zápas mírným favoritem.

SK Sturm Graz:
Úřadující rakouský mistr šel do Ligy mistrů přímo jako vítěz domácí Bundesligy. Mohl tak čekat, jaká osmička soupeřů mu bude nalosována a zda se jeho rakouský soupeř Salzburg dostane pro dobro tamního koeficientu do základní skupiny také. Na obě otázky už jsou dlouho známé odpovědi.

Rakušané začali Ligu mistrů těsnou porážku 1:2 ve francouzském Brestu, což je tým, který přijede v dalším kole do Prahy a utká se proti Spartě. Ve druhém kole přišla další těsná porážka, neúspěch 0:1 s hratelnými Bruggy ale rozhodně může Sturm bolet v konečném účtování výrazně více. V následujícím utkání proti Sportingu už potřebuje aktuální lídr rakouské nejvyšší soutěže bodovat, zejména v kontextu toho, že v dalším kole jede na Vestfálský stadion (Signal Iduna Park) a čeká ho těžká šichta proti Dortmundu.

Poslední výsledky Sturmu:
Sturm – Grazer AK 5:2
Sturm – Salzburg 5:0
Sturm – Bruggy 0:1
Linz – Sturm 1:2
Austria – Sturm 2:2.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u 3. kola nejlepší evropské fotbalové klubové soutěže – Ligy mistrů. Po reprezentační přestávce se Champions league opět rozjíždí naplno a nový formát nabídne po devíti utkáních v úterý a dalších devět zápasů ve středu. Jedním z devíti stadionů, kde charismatická znělka zazní v úterý, bude Hypo-Arena (Wörthersee Stadion) v Klagenfurtu s kapacitou 32 000 sedících diváků, kde hraje své domácí zápasy milionářské soutěže SK Sturm Graz, jenž vyzve Sporting Lisabon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Tabuľka: Liga majstrov - ligová fáza

AS Monaco - Crvena zvezda: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.online
ut 15:45
Monaco - Crvena zvezdaSledovali ste s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov: AS Monaco - Crvena zvezda.
ut 15:45
Liga majstrov UEFA.
ne 00:00
AC Miláno - Bruggy, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu AC Miláno - Bruggy, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Monaco - Crvena zvezda, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Monaco - Crvena zvezda, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Arsenal - Šachtar, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Arsenal - Šachtar, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Aston Villa - Bologna, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Aston Villa - Bologna, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Juventus FC - Stuttgart, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Juventus FC - Stuttgart, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
PSG - PSV, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu PSG - PSV, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Real Madrid - Dortmund, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Real Madrid - Dortmund, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Sturm Graz - Sporting, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Sturm Graz - Sporting, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.