FK Pohronie - MŠK Považská Bystrica: ONLINE prenos zo zápasu 12. kola II. ligy.
FK Pohronie - MŠK Považská Bystrica: ONLINE prenos zo zápasu 12. kola II. ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|25. okt 2024 o 14:00

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 12. kola MONACObet ligy: FK Pohronie - MŠK Považská Bystrica.

ŽIAR NAD HRONOM. Futbalisti FK Pohronie a MŠK Považská Bystrica dnes hrajú zápas 12. kola MONACObet ligy (II. liga).

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: FK Pohronie - MŠK Považská Bystrica (II. liga, MONACObet liga, 12. kolo, piatok, výsledky, NAŽIVO)

MONACObet liga  2024/2025
25.10.2024 o 18:00
12. kolo
Pohronie
1:2
(1:0, 0:2)
90+1 minúta
Ukončený
Považská Bystrica
Prehľad
Góly: 45. Havrylenko – 47. Tancík, 50. Jakubík. ŽK: 24. Šilhart (POH) – 22. Pagáč (PBY), 61. Zemko (PBY), 63. Kalina (PBY), 90+1. Jakubík (PBY). Rozhodca: Sučka – Lenický, Cisko.
Hostia z Považskej Bystrice vyhrávajú dnešný vyrovnaný zápas proti domácemu Pohroniu. Sledovali sme dnes veľmi bojovný zápas. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer.
Koniec zápasu.
90+1
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Patrik Jakubík).
90+1
changeStriedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Pražienka, prichádza Mitas.
87
Havrylenko sa dostal do zakočenia. Loptu však poslal nad bránu.
84
z ihriska odchádza Tancík, prichádza Jánošík.
82
Rapavý si výborne zakryl loptu a vypýtal si faul.
80
Výborná akcia domáceho mužstva. Horvát v poslednej chvíli nedokázal zakončiť.
76
changeStriedanie v tíme FK POHRONIE:
z ihriska odchádza Šilhart, prichádza Khiminets.

Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Rapavý, prichádza Kucharčík.
72
Hostia sa zamerali už len vyslovene na obranu.
68
Macej napriahol spoza vápna. Kalina bol pozorný a jeho pokus chytil.
66
Domáci tlačia svojho súpera. Lutka posielal center do vápna, ale Rapavý loptu odvrátil na rohový kop.
63
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Marek Kalina).
61
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Roman Zemko).
60
Pražienka to zobral na seba, ale loptu poslal vysoko nad bránu.
59
Pražienka bol nedovolene zastavený Masarykom .Hostia budú zahrávať priamy kop.
57
z ihriska odchádza Lutka, prichádza Lovyniuk.
53
Tancík zakončoval z veľkej diaľky. Jeho pokus bol veľmi nepresný.
50
goalPovažská Bystrica dala gól! Hostia otáčajú stav dnešného zápasu. Patrik Jakubík sa dostal do zakončenia a presnou strelou prekonal Jurička. Hostia majú výbornú vstup do druhého polčasu.
48
z ihriska odchádza Straňák, prichádza Kujabi.

z ihriska odchádza Cisár, prichádza Jakubík.
47
goalPovažská Bystrica dala gól! Hosťom sa podarilo v úvodnej akcii druhého polčasu vyrovnať. JAKUB TANCÍK zúžitkoval prihrávku Prežianku a presnou strelou prekonal Juričku.
46
Začal sa druhý polčas.
Domáce Pohronie vedie po prvom polčase nad Považskou Bystricou 1:0. Uvidíme čo nám prinesie druhý polčas.
45+3
Prvý polčas sa skončil.
45
goalPohronie dalo gól! Domáci idú do vedenia! ANDRII HAVRYLENKO sa dostal k lopte a tvrdým zakončením prestrelil všetko čo mu stálo v ceste.
42
Pagáč zastavil nedovolene Lutku. Domáci zostávajú pri lopte.
40
Sloboda si zbiehal za obranu, ale píska sa ofsajd hosťujúceho hráča.
38
Sloboda nebezpečne zakončil z veľkej diaľky. Jeho pokus chytá Jurička.
35
Kalina je pri lopte a s rozohrávkou sa príliš neponáhľa.
32
Sledujeme kombináciu hostí na vlastnej polovici.
30
Horvát bol v dobrej šanci. Jeho pokus však letel vysoko nad bránu.
27
Domáci hráči sú usadení na útočnej polovici a kombinujú.
24
yellowCardŽltá karta pre tím FK POHRONIE (Filip Šilhart).
24
Kalni výborne vybehol a loptu odkopol pred dobiedzajúcim Masarykom.
22
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Slavomír Pagáč).
20
Čurik posielal centrovanú loptu na malé vápno, ale Jurička dobre vybehol a loptu chytil.
17
Domáci futbalisti chybovali v rozohrávke, ale hosťujúci Vaculík to nedokázal využiť.
14
Jokel zakončoval z veľkej diaľky. Jeho pokus letel vysoko nad bránu.
12
Straňák fauloval Tancíka. Hostia budú zahrávať štandardku.
10
Hostia sú pri lopte a kombinujú na vlastnej polovici.
7
Rapavý to vyskúšal z diaľky. Jeho pokus chytá Jurička.
5
Sledujeme na začiatku zápasu opatrný futbal.
3
Horvát poslal centrovanú loptu do pokutového územia. Obrana hostí bola pozorná.
1
O výkop sa postarali domáci futbalisti.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

FK POHRONIE: Jurička – Teplan, Macej, Straňák, Havrylenko, Šilhart, Hydara, Jokel, Masaryk, Horvát, Lutka
Náhradníci: Šemrinec – Tatar, Cheprakov, Parilla, Kambi, Lovyniuk, Khiminets, Kujabi, Lučaník
Tréner: MAtej Čobík Ferčík

MŠK Považská Bystrica: Kalina – Čurik, Pagáč, Matejčík, Vaculík, Zemko, Sloboda, Cisár, Rapavý, Tancík, Pražienka
Náhradníci: Jánošík, Jakubík, Mitaš, Kucharčík, Solík, Krasňan, Prášek, Hodál
Tréner: Peter Jakuš

Rozhodca: Sučka – Lenický, Cisko.
FK Pohronie

Domáci futbalisti nazbierali vo doterajšom priebehu sezóny 15 bodov a majú vyrovnané skóre 18:18. Aktuálne im patrí šiesta pozícia. Hráči Pohronia prehrali svoje posledné tri zápasy. Doma s Prešovom 3:5. V Humennom 0:1. Vypadli aj zo slovenského pohára, keď prehrali na pôde Kalinova 0:2.

MŠK Považská Bystrica

Hostia z Považskej Bystrice sú na tom veľmi podobne ako ich dnešný súper. Na svojom konte majú 14 bodov a negatívne skóre 17:20. Aktuálne im patrí deviata pozícia. Hostia sa tešili naposledy z víťazstva ešte v druhej polovici septembra, keď zdolali doma Humenné 3.1. Momentálne sú bez výhry 5 zápasov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.