Bola to ruka či nie? Vylúčený tréner Ščasný hovoril o poprave v priamom prenose

Momentka zo zápasu MFK Dukla Banská Bystrica - DAC Dunajská Streda.
Momentka zo zápasu MFK Dukla Banská Bystrica - DAC Dunajská Streda. (Autor: Reprofoto - Dajto)
Martin Kozinka|13. mar 2023 o 01:20

Poškodil rozhodca Banskú Bystricu?

BANSKÁ BYSTRICA. Autobus futbalistov Dunajskej Stredy sa stal na ceste na zápas do Banskej Bystrice terčom vandalizmu.

Zaplavila ho spŕška vajec. Veľká noc tak prišla o niečo skôr. To však nebol moment, ktorý pri meraní síl týchto dvoch tímov strhol na seba najväčšiu pozornosť.

Vylúčenie trénera, vulgarizmy, kontroverzné momenty, či zaváhania rozhodcu.

Aj takto by sa dal v skratke opísať zápas prvého kola nadstavby Fortuna ligy medzi Banskou Bystricou a Dunajskou Stredou.

Zatiaľ čo Slovan Bratislava v prvom nedeľňajšom zápase podľahol Žiline 0:1, DAC si vytvoril výhrou nad Duklou štvorbodový náskok na čele tabuľky.

Vylúčený tréner: Rozhodca má nejaký komplex

Už v 4. minúte otvoril skóre zápasu svojím prvým gólom v stretnutí najlepší strelec Dunajskej Stredy Nikola Krstovič. V 31. minúte zvyšoval už na 2:0. Kým hostia oslavovali druhý gól, hlavný rozhodca Martin Dohál vylúčil za protesty trénera Banskej Bystrice Michala Ščasného.

Gólovej situácii totiž predchádzal moment, keď si hosťujúci hráč Željko Gavrič evidentne pomohol rukami v súboji s Mariánom Pišojom.

To sa domácim nepáčilo. Zvukové mikrofóny zachytili, ako sa z lavičky Banskej Bystrice ozýva krik. Po stretnutí sa novinári trénera Ščasného na celú situáciu spýtali.

Domov»Futbal»Slovensko»Bola to ruka či nie? Vylúčený tréner Ščasný hovoril o poprave v priamom prenose