Celtic sa dočkal víťazstva, Mak nastúpil na záverečné minúty

Futbalisti Celticu Glasgow sa tešia z gólu do site Ferencvárosu.
Futbalisti Celticu Glasgow sa tešia z gólu do site Ferencvárosu. (Autor: SITA/AP)
TASR|19. okt 2021 o 18:30

Góly padli až v druhom polčase.

Európska liga 2021/2022

Celtic Glasgow - Ferencváros Budapešť 2:0 (0:0)

Góly: 57. Furuhaši, 81. Turnbull

/Róbert Mak (Ferencváros) nastúpil v 83. minúte/

BRATISLAVA. Futbalisti Celticu Glasgow zvíťazili v utorkovom zápase G-skupiny Európskej ligy UEFA 2021/2022 nad Ferencvárosom Budapešť 2:0.

Po dvoch prehrách získali prvé body a patrí im tretie miesto. Naopak, maďarský klub má stále na konte nulu a uzatvára tabuľku skupiny.

Po bezgólovom polčase domáci zlepšili výkon a korunovali to dvoma gólmi, pričom ešte nepremenili pokutový kop. Do listiny strelcov sa postupne zapísali Kjogo Furuhaši a David Turnbull.

V drese hostí naskočil do hry v 83. minúte slovenský reprezentant Róbert Mak, ale počas krátkeho pobytu na trávniku sa do šance nedostal.

Domov»Futbal»Európska liga»Celtic sa dočkal víťazstva, Mak nastúpil na záverečné minúty