Bero skóroval aj proti Dortmundu, parádne zakončil rýchly protiútok

Slovenský futbalista Matúš Bero oslavuje gól v zápase Dortmund - Bochum.
Slovenský futbalista Matúš Bero oslavuje gól v zápase Dortmund - Bochum. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|27. sep 2024 o 22:40

Matúš Bero otvoril skóre zápasu, no Bochum nebodoval.

Bundesliga - 5. kolo

Dortmund - Bochum 4:2 (1:2)

Góly: 44. a 75. Guirassy, 62. Can (z 11 m), 81. F. Nmecha - 16. Bero, 21. de Wit

DORTMUND. Slovenský futbalista Matúš Bero strelil svoj druhý gól v aktuálnej bundesligovej sezóne, no jeho tím vyšiel bodovo naprázdno.

Na pôde Dortmundu viedol Bochum po 21 minútach 2:0, ale domáci následne štyrmi gólmi otočili vývoj stretnutia vo svoj prospech.

Bero strelil gól po štvrťhodine hry, keď si vymenil loptu s Philippom Hofmannom a ľavačkou poslal loptu za chrbát brankára Gregora Kobela.

Hrdinom zápasu bol guinejský útočník Serhou Guirassy, ktorý najskôr strelil kontaktný gól a v 75. minúte pridal napokon aj ten víťazný.