Di María sa zranil hneď v prvom zápase za Juventus, o týždeň hrať nebude

Ángel Di María.
Ángel Di María. (Autor: TASR/AP)
TASR|16. aug 2022 o 17:17

Argentínsky útočník sa zranil proti Sassuolu.

TURÍN. Argentínsky futbalista Ángel Di María utrpel svalové zranenie počas pondelkového ligového zápasu Juventusu Turín proti Sassuolo Calcio (3:0).

Tridsaťštyriročný hráč odohral 66 minút, pričom v prvom polčase strelil víťazný gól.

Klub neuviedol, ako dlho si Argentínčan nezahrá, ale určite vynechá zápas druhého kola Serie A na ihrisku Sampdorie Janov.

Di María prestúpil do Juventus počas leta z Paríža St. Germain. Tréner Massimiliano Allegri dúfa, že nastúpi v domácom stretnutí 27. augusta proti AS Rím.

Juventusu chýba aj Paul Pogba, ktorý sa vrátil do klubu po pôsobení v Manchestri United. Francúz sa zranil pred začiatkom sezóny a nepomôže tímu niekoľko týždňov.

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Di María sa zranil hneď v prvom zápase za Juventus, o týždeň hrať nebude