Neboli sme jediní, kto počas prvého polčasu na Slavii zaspával (podcast Spoza piva)

Košická futbalová aréna (KFA) pred zápasom SC Dnipro-1.
Košická futbalová aréna (KFA) pred zápasom SC Dnipro-1. (Autor: TASR – František Iván)
Samuel Biroš, Timotej Gašper|21. aug 2023 o 20:00

Podcast Spoza piva prináša 38. epizódu, v ktorej sa Timo a Samo vrhli na dianie slovenských klubov v európskych pohároch, ale neobišli ani Saudskú Arábiu.

Všetky epizódy podcastu Spoza piva na Sportnet.sk nájdete na tomto odkaze >>>


BRATISLAVA. Podcast Spoza piva predstavuje novú epizódu, ktorej cieľom je rozobrať Trnavu a jej postup cez Poznaň, opísať zážitok zo zápasu Slavie proti Dnipru a vysvetliť, prečo nechcú niektorí hráči bývať v Saudskej Arábii.

Trnave možno veril málokto, no napokon dokázali s pomocou elektrizujúcej atmosféry na domácom ihrisku poraziť Lech a postúpiť. Ich ďalším súperom bude zas Dnipro-1, ktoré nedávno vypadlo v prospech Slavie Praha. 

Práve na zápase Dnipra a Slavie sme boli v Košiciach, kde však prvý polčas pôsobil veľmi fádne. Všetko však zachraňovali fans hostí + naše stretnutie s Kubom Hromadom, Ivanom Schranzom či trénerom Trpišovským.

V najnovšej epizóde sa dozviete aj:

  • Ako prebiehal postup Trnavy
  • Prečo sme na Slavii zaspávali
  • Čo sa dialo v šatni Slavie cez polčas
  • Kde budú bývať tí, ktorí nechcú ostať v Saudskej Arábii

Rozoberáme aj to, prečo sa niektoré hviezdy nechcú presťahovať od Saudskej Arábie aj napriek tomu, že ich kluby sú v Saudskej Arábii.

Dôvod je jasný, prísnejšie reštrikcie ohľadom hudby, obliekania, alkoholu a podobne. Aká bude destinácia väčšiny z nich? Dozviete sa v epizóde. 

Podcast Spoza piva

Futbalom žijú, futbalom dýchajú, o futbale sa rozprávajú. Dvojica Timo a Samo si založila futbalový podcast Spoza piva, kde sa práve s týmto zlatistým mokom v ruke rozprávajú o najnovšom dianí zo sveta guľatej lopty.

Po úvodných epizódach či katarských komentároch sa rozbehli aj v oblasti rozhovorov, do ktorých si na debatku Spoza piva volajú tie najzaujímavejšie osobnosti slovenského futbalu.

Podcast si môžete vypočuť na: Spotify Apple Google Podbean

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Sidemenu»Podcasty»Neboli sme jediní, kto počas prvého polčasu na Slavii zaspával (podcast Spoza piva)