Kolín nečakane vypadol v Nemeckom pohári, vyradil ho štvrtoligista

Hráč 1. FC Kolín Jhon Cordoba - ilustračná fotografia.
Hráč 1. FC Kolín Jhon Cordoba - ilustračná fotografia. (Autor: Federico Gambarini SITA/AP)
TASR|29. okt 2019 o 20:45

Do osemfinále súťaže sa prebojoval aj Hoffenheim.

BERLÍN. Futbalisti bundesligového 1. FC Kolín vypadli už v 2. kole Nemeckého pohára.

V utorok nečakane prehrali na ihrisku štvrtoligového Saarbrückenu 2:3.

Obhajca trofeje Bayern Mníchov sa dlho trápil vonku s druholigovým VfL Bochum. Domáci viedli od 36. minúty po vlastnom góle Alphonsa Daviesa a favorit otočil skóre až v záverečnej desaťminútovkre.

Najskôr v 83. minúte vyrovnal Serge Gnabry a po červenej karte pre domáceho Armela Bellu-Kotchapa rozhodol o víťazstve 2:1 pre Bayern v 89. minúte striedajúci Thomas Müller.

Do osemfinále súťaže sa prebojovali aj Hoffenheim, ktorý vyhral na pôde treťoligového Duisburgu 2:0 a Union Berlín po triumfe v súboji dvoch bundesligistov na trávniku Freiburgu 3:1.

Z klubov najvyššej súťaže ich doplnili Leverkusen vďaka výhre nad Paderbornom 1:0 a Schalke, ktoré uspelo na ihrisku druholigovej Arminie Bielefeld 3:2.

Domov»Futbal»Nemecko»Kolín nečakane vypadol v Nemeckom pohári, vyradil ho štvrtoligista