Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Fanúšikovia Slovana sa chystajú vo veľkom aj do Rigy

(Autor: TASR)
SITA|Publikované 23. jan 2013 o 14:42

Po Prahe môže zažiť nával hokejových fanúšikov Slovana Bratislava aj hlavné mesto Lotyšska.

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava majú v premiérovej sezóne v Kontinentálnej hokejovej lige veľkú oporu vo svojich fanúšikoch.

Domáce zápasy v Slovnaft aréne majú "belasí" pravidelne vypredané, na dvoch súbojoch v Prahe ich povzbudzovali tisícky fanúšikov a podporu budú mať aj v hľadisku v lotyšskej Rige, kde nastúpia 17. februára o 16.00 SEČ. Pre Slovan to bude posledný zápas základnej časti KHL.

Momentálne už fanklub zaplnil jedno lietadlo. Pre veľký záujem sa pripravuje už ďalšie, ktoré poletí v prípade obsadenia celej kapacity. "Dinamo Riga sa môže pochváliť jednými z najlepších fanúšikov v KHL. Súboj to môže byť zaujímavý nielen na ľade, ale aj na tribúnach. Pripravili sme preto letecký zájazd na tento zápas, aby sme Lotyšom vrátili požičané priamo u nich doma. Do Lotyšska je možné vycestovať na občiansky preukaz, nie sú potrebné žiadne ďalšie doklady ani špeciálne poistenie. Odporúčame však všetkým vyžiadať si od svojej zdravotnej poisťovne európsky zdravotný preukaz," povedal podpredseda fanklubu Verní Slovanu Dávid Šipoš.

Slovan v prvom vzájomnom zápase prehral s Dinamom Riga ešte vlani v septembri 2:3 po samostatných nájazdoch a získal v ňom prvý bod v KHL.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články