Suslov strelil v Holandsku ďalší gól, Groningenu záchranil bod

Tomáš Suslov. (Autor: FACEBOOK.COM/FCGRONINGEN)
TASR|21. feb 2021 o 17:00

Boženík presedel zápas na lavičke.

AKTUALIZOVANÉ O 18:55

AMSTERDAM. V úvodnom zápase nedeľňajšieho programu 23. kola holandskej futbalovej Eredivisie remizoval Twente Enschede s Feyenoordom Rotterdam 2:2.

Slovenský reprezentant Róbert Boženík bol celý zápas na lavičke náhradníkov hostí.

Slovenský útočník Tomáš Suslov svojím presným zásahom v 83. minúte zariadil remízu Groningenu na ihrisku Heerenveenu 1:1.

Osemnásťročný slovenský reprezentant dosiahol svoj druhý presný zásah v lige v tejto sezóne.

PSV Eindhoven zvíťazil doma nad Vittese Arnheim 3:1 vďaka dvom gólom nemeckého stredopoliara Maria Götzeho, ktorý prišiel na ihrisko v 65. minúte a rozhodol presnými zásahmi v 86., resp. 88. minúte.

V drese hostí odohral celý zápas slovenský reprezentačný stredopoliar Matúš Bero.

Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam 4:2

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Suslov strelil v Holandsku ďalší gól, Groningenu záchranil bod