Ďurica chcel zabrániť súperovi v šanci, dal si vlastný gól

Ján Ďurica (vpravo) patrí medzi defenzívne stálice Lokomotivu Moskva.
Ján Ďurica (vpravo) patrí medzi defenzívne stálice Lokomotivu Moskva. (Autor: TASR/AP)
SITA|2. máj 2016 o 13:05

Lokomotiv Moskva prehral so Spartakom 0:2.

MOSKVA. Slovenský futbalový reprezentant v službách ruského Lokomotivu Moskva Ján Ďurica nebude v dobrom spomínať na sobotňajšie stretnutie 26. kola tamojšej najvyššej súťaže.

Lokomotiv nestačil na mestského rivala Spartak a doma mu podľahol 0:2. Tridsaťštyriročný stopér, ktorý odohral celý zápas, otvoril skóre duelu v 43. minúte - rozvlnil však sieť vlastnej brány. V nadstavenom čase druhého polčasu spečatil úspech hostí Zé Luís.

Zostrih zo zápasu, akcia pred vlastným gólom Ďuricu sa začína v čase 00:56 min.

"Spartak hral rozumnejšie. Počkali si na svoje šance. Prehra prišla, ako obvykle, v tej najnevhodnejšej chvíli - vtedy, keď jednoducho nemôžete prísť o body. Za vlastný gól sa môžem len ospravedlniť, stalo sa," citoval Ďuricu web Championat.

Lokomotivu patrí piata priečka v tabuľkovom poradí najvyššej ruskej súťaže. Líder CSKA Moskva má štyri kolá pred koncom o sedem bodov viac.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Ďurica chcel zabrániť súperovi v šanci, dal si vlastný gól