Duda po debute za Herthu: V oslabení bolo ťažké niečo ukázať

Ondrej Duda v novej sezóne okúsi nemeckú Bundesligu. (Autor: TASR)
SITA|25. júl 2016 o 17:10

Berlínčania podľahli holandskému Alkmaaru 0:3 v prípravnom stretnutí.

ALKMAAR. Sobotňajší debut v drese berlínskeho futbalového klubu Hertha BSC nevyšiel slovenskému reprezentantovi Ondrejovi Dudovi podľa jeho predstáv.

Berlínčania prehrali v prípravnom zápase na pôde holandského AZ Alkmaar 0:3. Dvadsaťjedenročný ofenzívny stredopoliar Duda prišiel na ihrisko po polčasovej prestávke, za stavu 0:2 nahradil Alexandra Baumjohanna.

Už o desať minút neskôr prišla Hertha o vylúčeného obrancu Niklasa Starka.

"Bolo pre mňa veľmi náročné niečo na ihrisku ukázať. V oslabení sme už nedokázali konkurovať," citoval sninského rodáka web berliner-kurier.de.

Dudov krajan Peter Pekarík na prípravné stretnutie do Holandska necestoval. Duda aj Pekarík boli súčasťou slovenskej reprezentácie na majstrovstvách Európy 2016 vo Francúzsku.

Domov»Futbal»Nemecko»Duda po debute za Herthu: V oslabení bolo ťažké niečo ukázať