Srbsko
Srbsko

EURO 2024: Zápas Dánska a Srbska sa skončil bezgólovou remízou

Fotogaléria (10)
Dánsko - Srbsko: ONLINE prenos zo zápasu na EURO 2024 (ME vo futbale) v Nemecku. (Autor: Sportnet)
Sportnet|25. jún 2024 o 18:00

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2024): Dánsko - Srbsko.

MNÍCHOV. Dánsko a Srbsko dnes hrali o 21.00 h ďalší zápas na EURO 2024 (ME vo futbale 2024). Sledovali ste s nami ONLINE prenos Dánsko vs. Srbsko.

Duel skupiny C sa hral na štadióne Allianz Arena v Mníchove, na ktorom hráva svoje domáce zápasy Bayern Mníchov.

Fotogaléria zo zápasu Dánsko - Srbsko na EURO 2024 (skupina C)

Pozrite si tiež priebežné tabuľky a celkový program šampionátu.

Futbal ste sledovali naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Dánsko - Srbsko na EURO 2024 (LIVE)

Majstrovstvá Európy Skupina C 2023/2024
25.06.2024 o 21:00
Dánsko
0:0
(0:0, 0:0)
90+6 minúta
Ukončený
Srbsko
Prehľad
ŽK: 28. Wind (DEN), 30. Hjulmand (DEN) – 4. Milenković (SRB), 83. Mitrović (SRB). Rozhodca: Letexier – Mugnier, Rahmouni (FRA).
Prenos
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:5.
Dnešný zápas góly nepriniesol. V prvom polčase dominovali Dáni. V druhom zase Srbi. Zápas bol veľmi taktický. Veľa futbalovej krásy sme nevideli. Podľa všetkého skončilo Dánsko na druhom mieste a tretie miesto sa ušlo Slovinsku. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.
90+6
Koniec zápasu.
90+5
Tadič výborne zakončil! Jeho pokus chytá Schmeichel!
90+4
Milinkovič-Savič zakončil technicky z hranice vápna. Jeho pokus našiel len pripraveného Schmeichela.
90+3
Mitrovič dostával prihrávku do vápna. Pred ním výborne zakročil Andersen.
88
changeStriedanie v tíme Dánsko:
z ihriska odchádza Christian Eriksen, prichádza Yussuf Poulsen.
87
changeStriedanie v tíme Srbsko:
z ihriska odchádza Saša Lukić, prichádza Sergej Milinković-Savić.
86
Dolberg poslal výborný center na malé vápno, kde si zbehol Kristiansen. Tesne pred ním odkopol loptu na rohový kop Veljkovič.
84
Tadič poslal dobrý center na malé vápno, kde číhal Mitrovič. Andersen ho potiahol za dres a na ihrisku vznikla malá potyčka. Všetko je už v poriadku a v zápase pokračujeme ďalej.
83
yellowCardŽltá karta pre tím Srbsko (Aleksandar Mitrović).
82
82
Vlahovič vyhral súboj s Christensenom. Vzal mu loptu a prihrávkou vo vápne našiel Mitroviča, ktorý vypálil, ale jeho pokus tesne minul bránu Dánska.
80
Mitrovič zostáva po jedno zo súbojov ležať na zemi. Bude potrebovať ošetrenie lekárov.
78
z ihriska odchádza Morten Hjulmand, prichádza Thomas Delaney,
z ihriska odchádza Alexander Bah, prichádza Victor Kristiansen.
76
Dolberg centroval z pravej strany na malé vápno, ale nikoho zo svojích spoluhráčov nenašiel.
74
z ihriska odchádza Srđan Mijailović, prichádza Filip Mladenović.
72
Olsen poslal center do pokutového územia, kde si nabiehal Dolberg. Milenkovič ho sotil na zem, ale penalta sa pískať nebude.
70
Aktuálny pomer streleckých pokusov 10:0.
68
z ihriska odchádza Ivan Ilić, prichádza Dušan Vlahović.
67
Zápas je v posledných minútach veľmi opatrný. Ani jedno mužstvo nechce spraviť rozhodujúcu chybu.
65
Eriksen zakrútil loptu z rohu do vápna, kde si výborne vyskočil Vestergaard. Jeho zakončenie hlavou našlo len pripraveného Rajkoviča.
63
V druhom polčase je zápas úplne vyrovnaný.
61
Olsen posielal centrovanú loptu z pravej strany do pokutového územia. Maehle dobre vyskočil, ale pred ním poslal loptu do bezpečia Veljkovič.
59
z ihriska odchádza Rasmus Højlund, prichádza Kasper Dolberg.
57
Aktuálny pomer streleckých pokusov 6:0.
55
Srbi dosiahli gól. Luka Jovič nastrelil Andersena, od ktorého letela lopta do siete. Gól však neplatí kvôli ofsajdu.
53
Srbi v druhom polčase vysunuli svoj presing až pred pokutové územia súpera. Dáni majú menšie problémy s rozohrávkou.
51
Olsen sa výborne presadil na pravom krídle. Loptu si naviedol na os ihriska a zakončil! Jeho pokus zblokoval na rohový kop Pavlovič.
50
Tadič zahrával rohový kop. Loptu zakrútil od brány. Dobre si vyskočil Milenkovič, ale loptu trafil v záklone.
49
Bah poslal prudkú prihrávku za pravej strany do pokutového územia, ale ani jeden z dánskych hráčov ju nedokázal zasiahnúť.
48
Hojberg vletel do vápna ako víchor! Loptu si chystal na zakončenie, ale vypichol mu ju sklzom Milenkovič.
46
z ihriska odchádza Nemanja Gudelj, prichádza Luka Jović,
z ihriska odchádza Lazar Samardžić, prichádza Dušan Tadić.
46
z ihriska odchádza Jonas Wind, prichádza Andreas Skov Olsen.
46
Začal sa druhý polčas.
Prvý polčas príliš futbalovej krásy napriniesol. Dáni bol jasne lepším mužstvom. Srbi nepredviedli zatiaľ absolútne nič. Uvidíme čo nám ponúkne druhý polčas.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
44
Lukič posielal center ľavačkou do vápna, ale opäť zakročil dnes výborný Andersen.
43
Andersen poslal jemný center do pokutového územia, ale našiel iba pripraveného Rajkoviča.
41
Sledujeme obliehanie pokutového územia súpera. Srbi sa bránia so všetkými hráčmi.
39
Hojlund priťukol loptu na Winda, ktorý z prvej vypálil, ale strela mu vôbec nesadla. Následuje odkop od brány.
37
Mitrovič si opäť pýtal prihrávku za obranu. Tento krát ho nezastavil Andersen, ale ofsajd.
35
Rajkovič vysúval dlhým nákopom Mitroviča, ale opäť výborne zakročil Andersen a akciu Srbov zastavil.
33
Hojlund sa dostal k lopte po rohovom kope. Z hranice vápna vypálil. Rajkovič jeho pokus kryje.
32
Dáni sú zaiaľ lepším a aktívnejším mužstvom. Srbi sa v doterajšom priebehu zápasu k ničomu nedostali.
30
yellowCardŽltá karta pre tím Dánsko (Morten Hjulmand).
28
yellowCardŽltá karta pre tím Dánsko (Jonas Wind).
26
Gudelj posielal prihrávku na Mitroviča, ktorý bol pripravený pred pokutovým územím. Andersen ho však k lopte nepustil.
24
importantPo rohovom kope sa natlačil pred Rajkoviča Wind a dostal loptu do siete. Hlavný arbiter ho však neuznáva kvôli faulu dánskeho hráča.
23
23
Dáni zavreli svojho súpera v pokutovom území. Eriksen poslal jemný oblúčik na malé vápno. Rajkovič loptu vyrazil na rohový kop.
21
Aktuálny pomer držania lopty 55% : 45%.
19
Eriksen zahrával rohový kop. Loptu poslal na malé vápno, ale tam si loptu stiahol do rukavíc Rajkovič.
17
Živkovič hľadal prihrávkou vo vápne Mitroviča, ale opäť zakročil výborný Christensen.
15
Maehle sa snažil presadiť na ľavom krídle, ale výborne ho telom odstavil Gudelj. Dáni zostávajú pri lopte.
13
Hojlund sa zrazil s Gudeljom. Hlavný arbiter píska faul dánskeho útočníka.
11
Lukič dostával prihrávku za obranu, ale nedokázal ju zachytiť. Následuje odkop od brány Dánska.
9
Živkovič si prebral prihrávku a chcel okamžite prihrať na Lukiča, ale výborne ho dostúpil Andersen a loptu mu vzal.
7
Začiatok zápasu je opatrný z oboch strán.
5
Eriksen zahrával štandardnú situáciu. Nič svetoborné však nevymyslel. Poslal prihrávku na Hjulmanda, ktorý zakončil, ale stál v ofsajde.
4
yellowCardŽltá karta pre tím Srbsko (Nikola Milenković).
3
Dáni sú pri lopte a kombinujú na vlastnej polovici.
1
Hráči Dánska rozohrali dnešný zápas.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Dánsko: Schmeichel (C) – Andersen, Christensen, Vestergaard – Bah, Hjulmand, Højbjerg, Mæhle – Højlund, Eriksen, Wind.
Náhradníci: Hermansen, Rønnow – Jørgensen, Kjær, Kristensen, Kristiansen, Delaney, Jensen, Nørgaard, Bruun Larsen, Damsgaard, Dolberg, Dreyer, Olsen, Poulsen.
Tréner: Kasper Hjulmand

Srbsko: Rajković – Veljković, Milenković, S. Pavlović – Mijailović, Ilić, Gudelj, Živković – Samardžić, Mitrović (C), Lukić.
Náhradníci: Petrović, V. Milinković-Savić – Stojić, Babić, Spajić, Mladenović, Gaćinović, Maksimović, S. Milinković-Savić, Jović, Vlahović, Tadić, Ratkov, Birmančević.
Tréner: Dragan Stojković

Rozhodca: Letexier – Mugnier, Rahmouni (FRA).
Dánsko

Dáni majú odohraté na šampionáte zatiaľ dva zápasy. V prvom remizovali vo výbornom zápase so Slovinskom 1:1. V druhom zápase si zmerali sily s favorizovaným Anglickom. Aj v tomto zápase sa zrodila remíza 1:1. Dánskym futbalistom bude možno stačiť aj remíza v dnešnom zápase na udržanie druhého miesta v skupine. Ak Slovinci neporazia Anglicko. Skupina sa môže ešte zamotať.

Srbsko

Hráči Srbska majú po dvoch odohratých zápasoch na konte jediný bod. Remizovali so Slovinskom 1:1. V piatej nadstavenej minúte vyrovnával na konečných 1:1 Luka Jovič. Ak chcú Srbi pomýšľať na postup musia dnes bezpodmienečne zvíťaziť. Uvidíme či sa im to podarí.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.