106.

Martin Svrček

Soudal Quick-Step

+ 3:47 min

KARPACZ. Belgický cyklista Tim Wellens zvíťazil v 2. etape pretekov Okolo Poľska 2024.

Jazdec UAE Team Emirates zvládol utorkovú časovku na 15,4 km z Myslakowíc do Karpaczu za 23:59 minút.

Druhý skončil Dán Jonas Vingegaard (Visma), ktorý sa zároveň dostal na čelo celkového poradia, a tretí bol Rakúšan Felix Grossschartner (UAE Team Emirates).

Vingegaard má na čele náskok 24 sekúnd pred tímovým kolegom Wilcom Keldermanom z Holandska, tretia priečka v celkovej klasifikácii patrí Talianovi Diegovi Ulissimu (UAE Team Emirates).

Slovák Martin Svrček v službách Soudal QuickStep obsadil 106. miesto so stratou 3:47 minúty a v celkovom poradí figuruje na 90. pozícii.