BRATISLAVA. Dominika Cibulková aj Daniela Hantuchová v sobotu popoludní súbežne trénovali v Národnom tenisovom centre (NTC) v Bratislave v rámci prípravy na zápas s Francúzkami v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie 2012 reprezentačných družstiev žien.
Kapitán domáceho tímu Matej Lipták zaradil do predbežnej nominácie aj Magdalénu Rybárikovú a Janu Čepelovú a na štvrtkovej prezentačnej tlačovej besede predznamenal, že spoločná príprava sa oficiálne začne v pondelok 30. januára o 12.00 h.
Hrá sa 4. - 5. februára na tvrdom povrchu Latex-Ite v Aegon aréne NTC.
Francúzske družstvo priletí do Viedne v nedeľu 29. januára o 14.30 h, uviedol pre agentúru SITA medzinárodný a športovo-technický riaditeľ Slovenského tenisového zväzu (STZ) Ľubomír Páleník. Kapitán Nicolas Escudé dal dôveru štvorici Pauline Parmentierová, Virginie Razzanová, Alizé Cornetová, Aravane Rezaiová.
V každom tíme ešte môžu nastať dve zmeny pred žrebom programu 3. februára.















