Marek Ďaloga by mohol v budúcej sezóne pôsobiť v špičkovej lige.
Marek Ďaloga by mohol v budúcej sezóne pôsobiť v špičkovej lige. (Autor: hcsparta.cz)
TASR|12. sep 2019 o 22:03

V zápase padlo až 13 gólov.

PRAHA. Hokejisti Sparty Praha zvíťazili vo štvrtkovom otváracom zápase novej sezóny českej ligy na domácom ľade nad HC Škoda Plzeň tesne 7:6 po predĺžení.

Slovenský obranca Marek Ďaloga asistoval pri víťaznom góle domácich, jednu prihrávku si do kanadského bodovania pripísal aj jeho spoluhráč Matúš Sukeľ.

V drese hostí zaznamenal jeden bod za asistenciu Peter Čerešňák. Na ľade sa poriadne iskrilo a rozhodcovia rozdali dokopy až 97 trestných minút.

Česká Tipsport liga 2019/2020 - štvrtok:

• HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň 7:6 pp (1:3, 4:0, 1:3 - 1:0)

Góly: 2. Řepík, 21. Smejkal, 21. Řepík, 35. Košťálek, 38. Říčka (SUKEĽ), 41. Dočekal, 65. Košťálek (ĎALOGA) - 5. Rob, 15. Gulaš, 16. Straka, 44. Gulaš, 55. Mertl, 57. V. Němec (ČEREŠŇÁK)

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Sparta zdolala v otváracom zápase novej sezóny Plzeň, Ďaloga asistoval pri víťaznom góle