HC Sparta Praha

Miloš Roman strelil gól v predĺžení 7. zápasu proti Sparte Praha.rozhovor
Miroslav Kováčikpo 14:452
Třinec čaká vo finále veľká výzva. Túžba po titule je väčšia ako únava, hovorí RomanMiloš Roman opísal gól proti Sparte ako jeden z najkrajších zážitkov.
Brankári Jakub Kovář (vľavo) a Ondřej Kacetl po siedmom zápase Sparta Praha - Třinec.
Miroslav Kováčikne 07:5011
Došlo jedlo, brankár si prial, aby už bol koniec. Bolí ma celé telo, vraví hrdina TřincaTřinec otočil sériu so Spartou a postúpil do finále extraligy.
Radosť hráčov HC Oceláři Třinec.
so 18:393
Dráma trvala až štyri predĺženia. Třinec dokonal famózny obrat, hrdinom RomanSparta Praha a Třinec odohrali druhý najdlhší zápas v histórii českej extraligy.
so 18:393
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec: ONLINE prenos zo 7. zápasu semifinále play-off Tipos extraligy.online
so 10:001
Tipsport extraliga: Třinec postúpil do finále, Spartu zdolal po štvrtom predĺženíSledovali ste s nami ONLINE prenos zo 7. zápasu semifinále play-off Tipsport extraligy: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec.
so 10:001
Futbalisti Slovana Bratislava.
so 00:00
Slovan môže oslavovať titul, hokejová Nitra postup do finále. Športový program na dnes (13. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 13. apríla. Aký je program dňa?
so 00:00
Radosť hokejistov HC Oceláři Třinec.
pi 10:00
pi 10:00
11.04.20247
11.04.20247
Marko Daňo sa teší po strelenom góle v drese HC Oceláři Třinec.
09.04.2024
Bláznivý záver. Sparta vyrovnala, ale Třinec využil trénerskú výzvu. Daňo opäť skórovalTřinec znížil stav semifinálovej série na 2:3.
09.04.2024
Slovenský hokejista Marko Daňo.
Miroslav Kováčik09.04.2024
Stále sa váľa a simuluje, kritizuje súper Daňa. Ten verí v úspech aj v sparťanskom pekleMarko Daňo sa proti Sparte zaskvel hetrikom Gordieho Howea.
Faul Michala Řepíka na Patrika Hrehorčáka
08.04.2024
Fauloval Slováka, chce sa mu ospravedlniť. Bývalý hráč Slovana dostal dištancKapitán Sparty Praha si nezahrá dva zápasy.