Bernhardt a Moreno odišli zo Steauy Bukurešť

SITA|9. dec 2008 o 19:48

Brazílsky útočník Arthuro Henrique Bernhardt a španielsky stredopoliar Abel Gomez Moreno v utorok opustili rumunský futbalový klub Steaua Bukurešť.

BUKUREŠŤ.

Odchod je odpoveďou na kritiku tejto dvojice zo strany majiteľa klubu Gigia Becaliho. "S hráčmi sme sa rozlúčili v priateľskom duchu," informovalo vedenie tímu.

Nachádzate sa tu:
Domov