Bellamyho nebudú vyšetrovať

SITA|24. sep 2009 o 18:45

Polícia nebude vyšetrovať waleského futbalového útočníka anglického prvoligového klubu Manchester City Craiga Bellamyho, ktorý údajne udrel jedného fanúšika do tváre počas derby stretnutia 6. kola proti Manchestru United.

MANCHESTER.

Bellamy si neudržal nervy

Incident sa odohral po dramatickom víťazstve "červených diablov" 4:3, keď 21-ročného priaznivca Jaka Clarka vyvádzala z hracej plochy bezpečnostná služba. Manchesterská polícia však oznámila, že údajný incident nikto nezaregistroval a preto nepodnikne žiadne vyšetrovacie kroky. To isté potvrdili aj predstavitelia Anglickej futbalovej asociácie (FA) a Manchestru City.

Zraneného Jagielku okradli počas sledovania televízie

Futbalového obrancu anglického prvoligového klubu FC Everton Phila Jagielku okradli počas sledovania televízie. Polícia vo štvrtok vyhlásila, že 27-ročného obrancu, ktorý sa zotavuje z operácie kolena, napadli traja muži s nožom v ruke a donútili ho odovzdať im šperky a kľúče od jeho auta Range Rover. Počas incidentu sa nikto nezranil a auto sa neskôr našlo opustené.

Nachádzate sa tu:
Domov