ONLINE z US Open 2021: Schmiedlová prehrala v 2. kole

Anna Karolína Schmiedlová - Anastasia Pavľučenkovová: ONLINE prenos z 2. kola US Open 2021 dnes. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|2. sep 2021 o 15:00

Sledovali ste ONLINE prenos z 2. kola US Open 2021: Anna Karolína Schmiedlová - Anastasia Pavľučenkovová.

NEW YORK. Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová a Ruska Anastasia Pavľučenkovová dnes hrali 2. kolo na grandslamovom US Open 2021.

Schmiedlová vyradila v prvom kole Američanku Ashlyn Kruegerovú po tuhom boji 7:5, 6:7 (3), 6:3, no tentokrát trojsetovú bitku nezvládla.

Ruske podľahla po setoch 2:6, 7:5, 2:6.

Tenis ste sledovali online.

ONLINE PRENOS: Anna Karolína Schmiedlová - Anastasia Pavľučenkovová (tenis, LIVE 2. kolo US Open 2021 dnes)

Pavľučenkovová
Anna Karolína Schmiedlová mala v druhom geme rozhodujúceho setu štyri brejkbaly, ktoré nevyužila, a potom už postupne Pavľučenkovová začínala napĺňať pozíciu favoritky. Napriek tomu sa Schmiedlová nemá za čo hanbiť, pretože hlavne obrat v závere druhého setu bol impozantný a je len škoda, že nevyužila niektorý z brejkbalov v úvode tretieho setu a Pavľučenkovová sa dokázala dostať späť do hry. Po prehre Anny Karolíny Schmiedlovej 2:6, 7:5 a 2:6 s Pavľučenkovovou je jasné, že v treťom kole bude mať Slovensko zastúpenie len v podobe Alexa Molčana, ktorý si zmeria sily s argentínskym tenistom Diegom Schwartzmanom. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera!
Koniec zápasu
2:6
importantSchmiedlovej forhendový return do kurtu nepadol a Anastasia Pavľučenkovová vyhráva v rozhodujúcom sete 6:2!
15-40
importantBekhendová výmena ukončená chybou Schmiedlovej a Pavľučenkovová má k dispozícii dva mečbaly!
15-30
Lenže Schmiedlovej forhendový return bol dlhý a Pavľučenkovová má mečbaly na dosah.
15-15
Ale forhend do siete ešte môže dať Schmiedlovej malú nádej.
0-15
Eso von z kurtu pre Pavľučenkovovú, ktorá už chce tentokrát zápas ukončiť.
2:5
Koniec prestávky, podávať bude Anastasia Pavľučenkovová.
2:5
Nasleduje prestávka a výmena strán.
2:5
importantLenže vyhodený forhend Schmiedlovej znamená vedenie 5:2 pre Pavľučenkovovú v rozhodujúcom sete, ktorá môže o chvíľu potvrdiť postup do tretieho kola.
15-40
Bojovnosť od Schmiedlovej, ktorá prvý odvrátila bekhendom po čiare.
0-40
importantPavľučenkovová ukázala rýchle nohy, dobehla skrátenie a volejom si vybojoval tri brejkbaly, ktoré by mohli definitívne rozhodnúť.
0-30
Ukážkový lob Pavľučenkovovej a dosť veľká smola pre Schmiedlovú, pretože predtým aj páska pomohla ruskej tenistke.
0-15
Schmiedlová si už nemôže dovoliť na podaní zaváhať, ale začína forhendom do siete.
2:4
Víťazný forhend Pavľučenkovovej, ktorá urobila ďalší krok k víťazstvu a v rozhodujúcom sete vedie 4:2.
15-40
Čistá hra to nebude, keďže Pavľučenkovová netrafila bekhend do kurtu.
0-40
Kvalitné podanie a smeč Pavľučenkovovej, preto to vyzerá na jednoduchý gem.
0-30
Tvrdé podanie prináša ďalší bod pre Pavľučenkovovú.
0-15
Pavľučenkovová otvára podanie ziskom bodu, pretože Schmiedlovej bekhend letel do siete.
2:3
2:3
2:3
Priamy bod z druhého podania a Schmiedlová znižuje na 2:3 v rozhodujúcom sete.
40-0
Schmiedlová sa blíži k čistej hre, keď Pavľučenkovová chybuje z bekhendu.
30-0
Forhend Pavľučenkovovej po čiare nebol presný.
15-0
Zlyhanie Pavľučenkovovej, ktorá mohla rozhodnúť z dobrej pozície, ale trafila bekhend do siete.
1:3
Pavľučenkovová tlačila v bekhendovej výmene a uspela, preto vedie 3:1 v rozhodujúcom sete.
30-40
Ale Schmiedlová sa nevzdáva a pripisuje si víťazný bekhend.
15-40
Ďalší útok dotiahla Pavľučenkovová ťažkým halfvolejom.
15-30
Proti rýchlemu krížnemu forhendu Pavľučenkovovej bola Schmiedlová bez šance.
15-15
Pavľučenkovová jej darovala bod dvojchybou.
0-15
Schmiedlová teraz trochu v útlme a kazí bekhend.
1:2
1:2
1:2
importantŽiaľ ten už Pavľučenkovová využíva, keď sa dočkala bekhendovej chyby Schmiedlovej a v rozhodujúcom sete vedie 2:1.
40-A
importantTretí brejkbal pre Pavľučenkovovú, keď sa Schmiedlová nepostavila ideálne k bekhendovému úderu a trafila ho rámom rakety.
40-40
Odvrátený je rýchlo vďaka dobrému podaniu.
40-A
importantSchmiedlovej bekhend nebol presný, preto má Pavľučenkovová druhý brejkbal.
40-40
Ruská tenistka ponúknutú možnosť zahodila bekhendom do siete.
40-A
importantPošmyknutie Schmiedlovej, ktorej forhend po čiare letel do outu a Pavľučenkovová má z ničoho nič brejkbal.
40-40
Ani bekhend Schmiedlovú nepodržal a hra sa dostala na zhodu.
40-30
Prvý Schmiedlová zahodila zle trafeným forhendom.
40-15
Ruská tenistka sa stále hľadá a nepresný krížny forhend znamená dva gembaly pre Schmiedlovú.
30-15
Bod z podania Schmiedlovej prišiel vhod.
15-15
Šťastie pre Schmiedlovú, že páska jej dala možnosť na forhendový útok, ktorý jej priniesol bod.
0-15
A Schmiedlová nezačína nasledujúci gem na podaní dobre, pretože jej bekhend letel mimo.
1:1
Forhend Schmiedlovej nevyšiel a Pavľučenkovová zvládla veľmi náročný gem, keď odvrátila štyri brejkbaly a vyrovnala na 1:1 v rozhodujúcom sete.
40-A
Chyba Schmiedlovej z bekhendu a výhoda pre Pavľučenkovovú.
40-40
Lenže Pavľučenkovová opäť pri brejkbale vytiahla svetový úder, tentokrát krátky bekhend na pravú čiaru.
A-40
importantNevynútená chyba Pavľučenkovovej z bekhendu a štvrtý brejkbal pre Schmiedlovú!
40-40
Pavľučenkovová na sieti nezakončila a Schmiedlová ju za to potrestala rýchlym útokom.
40-A
Škoda pre Schmiedlovú, pretože nevrátila Pavľučenkovovej druhé podanie.
40-40
Dlhý gem pokračuje a Pavľučenkovová zahrala bekhend do siete.
40-A
Priamy bod prináša Pavľučenkovovej výhodu.
40-40
Lenže Pavľučenkovová pri brejkbaloch v rozhodujúcom sete hrá veľmi dobre a krížnym forhendom dostala Schmiedlovú pod tlak.
A-40
importantNásledne trafila forhend do siete a Schmiedlová má tretí brejkbal!
40-40
Ale gem pokračuje ďalej, keďže Pavľučenkovová mierila bekhendom do siete.
40-A
Parádny prechod na sieť, kde Pavľučenkovová zakončila na dvakrát a vybojovala si výhodu.
40-40
Druhý brejkbal Pavľučenkovová odvrátila sama víťazným forhendom.
40-30
Prvý Schmiedlová nepremenila, keďže jej forhendový return nepadol do kurtu.
40-15
importantDva brejkbaly pre Schmiedlovú, ktorá prinútila Pavľučenkovovú k chybe z forhendu!
30-15
Víťazný forhendový return Schmiedlovej, ktorá sa približuje k brejkbalom.
15-15
Bekhendová výmena končí chybou ruskej tenistky.
0-15
Pavľučenkovová doviedla útok do konca a pripisuje si víťazný úder.
1:0
Schmiedlová ukončila hru na podaní víťazným bekhendom a ujíma sa sebavedomo vedenia 1:0 v rozhodujúcom sete.
40-0
Na sieti Schmiedlová stopercentná a po úspešnom voleji má šancu na čistú hru.
30-0
Nepresný bekhend Pavľučenkovovej a dobrý začiatok tretieho setu pre Schmiedlovú.
15-0
Krížny forhend Schmiedlovej a vynútená chyba Pavľučenkovovej z forhendu.
0:0
Koniec prestávky, podávať bude Anna Karolína Schmiedlová.
0:0
Zdalo sa, že Pavľučenkovová dovedie zápas do víťazného konca v dvoch setoch, keď otočila v druhom sete z 1:4 na 5:4. Ale potom akoby si úplne prestala veriť, nedostala sa ani k jednému mečbalu a Schmiedlová sa postarala o veľký zvrat, ktorý nám zabezpečil rozhodujúci tretí set. Veríme, že Schmiedlová má potenciál k tomu, aby zavŕšila veľký obrat a postúpila do tretieho kola.
0:0
7:5
importantNečisto trafený forhend Pavľučenkovovej končí druhý set a Schmiedlová ho získala v dramatickej koncovke pomerom 7:5, preto uvidíme rozhodujúci set!
A-40
importantSchmiedlová si vybojovala druhý setbal vďaka víťaznému forhendu do ľavej časti kurtu!
40-40
Krásny bekhend Schmiedlovej po čiare, ktorá cíti šancu na vyrovnanie.
40-A
Ale priamy bod Pavľučenkovovej prináša výhodu.
40-40
Škoda pokazeného bekhendu Schmiedlovej, ktorá je ale stále veľmi blízko k zisku tohto setu.
40-30
importantPo dvojchybe Pavľučenkovovej má Schmiedlová setbal!
30-30
Schmiedlová môže zabojovať o setbal, lebo Pavľučenkovovej bekhend letel do siete.
15-30
Nasledujúcu výmenu Pavľučenkovová ukončila víťazným forhendom.
15-15
Odpovedá priamym bodom.
15-0
Pavľučenkovová začína na podaní chybou z bekhendu.
6:5
6:5
6:5
Forhendový return Pavľučenkovovej letel do outu a Schmiedlová vedie 6:5 v koncovke druhého setu, takže má istý aspoň tajbrejk.
40-30
Po dlhej dobe vytiahla Pavľučenkovová skrátenie a bolo úspešné.
40-15
Prichádzajú dva gembaly pre Schmiedlovú, ktorá zahrala výborný bekhend po čiare.
30-15
Dlhý forhend Pavľučenkovovej, ktorá je trochu v útlme po tom, čo nedopodávala zápas.
15-15
Priamy bod pre Schmiedlovú je o dosť lepší.
0-15
Na podaní začína Schmiedlová forhendom do siete.
5:5
importantAni bekhend Pavľučenkovovej nevyšiel a Schmiedlová sa udržala v zápase, keď vyrovnáva na 5:5 v druhom sete!
A-40
importantĎalší nepresný forhend Pavľučenkovovej a Schmiedlová má druhý brejkbal!
40-40
Ale Schmiedlová ho nevyužila, pretože jej krížny bekhend letel do outu.
40-30
importantĎalšia jednoduchá chyba z forhendu Pavľučenkovovej a Schmiedlová má brejkbal v hodine dvanástej!
30-30
Druhé eso Pavľučenkovovej a následná výmena rozhodne o brejkbale alebo mečbale.
30-15
Následne si ruská tenistka pomohla priamym bodom.
30-0
Pavľučenkovová si sama ešte viac komplikuje cestu za víťazstvom, lebo vyhodila forhend.
15-0
Schmiedlová ešte môže bojovať, pretože dokázala dobehnúť volej Pavľučenkovovej a zakončila forhendom.
4:5
4:5
4:5
importantTentokrát ho Schmiedlová už neodvráti, zahrala bekhend za základnú čiaru a Pavľučenkovová bude podávať na postup do tretieho kola za stavu 5:4 v druhom sete.
40-A
importantĎalšia dvojchyba, ktorá znamená ďalší brejkbal Pavľučenkovovej.
40-40
Lenže gembal Schmiedlová zahodila forhendom do siete.
A-40
Bekhend Schmiedlovej dopadol presne na základnú čiaru, čo Pavľučenkovová nečakala a už nebola pripravená na forhendový úder.
40-40
Schmiedlová ho rýchlo zmazala, aj keď nie čistým esom, ale priamym bodom.
30-40
importantDvojchyba Schmiedlovej prišla v najnevhodnejší moment, keďže darovala Pavľučenkovovej brejkbal.
30-30
Pavľučenkovová sa nedostáva k brejkbalom, keďže aj ona pripisuje chybu z bekhendu.
15-30
Dlhšia výmena ide na konto Pavľučenkovovej, pretože Schmiedlová opäť poslala forhend do siete.
15-15
Otvorenú výmenu Schmiedlová nezvládla a zahrala forhend do siete.
15-0
Schmiedlová si tiež pomáha dobrým podaním.
4:4
Pretože prichádza priamy bod a Pavľučenkovová vyrovnala na 4:4 v druhom sete.
15-40
Pavľučenkovová pokazila bekhend, ale pri tomto stave ju to asi ani nemrzí.
0-40
Bod z podania a Pavľučenkovová mieri za vyrovnaním.
0-30
Schmiedlová nedostala bekhendový return cez sieť.
0-15
Víťazný forhend Pavľučenkovovej, ktorá ukončila výmenu druhým úderom.
4:3
4:3
4:3
importantPavľučenkovová si zakričala hlasito come on, keď krížnym forhendom dostala Schmiedlovú do neriešiteľnej situácie a ruská tenistka znižuje na 3.4 v druhom sete.
15-40
importantĎalšia chyba z forhendu Schmiedlovej a Pavľučenkovová má k dispozícii dva brejkbaly.
15-30
Forhend do siete môže Schmiedlovú mrzieť, pretože si komplikuje gem na podaní.
15-15
Tlak Pavľučenkovovej, ktorá bod získala vďaka presným forhendovým úderom.
15-0
Bekhendová výmena skončila úspechom pre Schmiedlovú.
4:2
Bekhendový return Schmiedlovej letel do siete a Pavľučenkovová znižuje čistou hrou na 2:4 v druhom sete.
0-40
Priamy bod a Pavľučenkovová môže znížiť čistou hrou.
0-30
Pavľučenkovová zabila výmenu krížnym forhendom.
0-15
Bekhend Schmiedlovej sa do kurtu nezmestil.
4:1
4:1
4:1
Pavľučenkovovej forhendový return bol dlhý a konečne sa Schmiedlovej podarilo potvrdiť výhodu brejku, vedie už 4:1 v druhom sete.
40-30
Priamy bod pre Schmiedlovú a už by to naozaj chcelo potvrdiť brejk.
30-30
Lenže opäť to nebude pre Schmiedlovú jednoduché, keďže si pripisuje chybu z bekhendu.
30-15
Ani ruská tenistka nepôsobí zďaleka bezchybne a pokazila bekhend.
15-15
Forhend Schmiedlovej letel do jasného outu.
15-0
Schmiedlová sa do tretice v dnešnom zápase snaží potvrdiť brejk a pomáha si priamym bodom.
3:1
importantKratší forhendový return Schmiedlovej bol víťazný a je z toho vedenie 3:1 v druhom sete!
A-40
importantPrichádza dokonca brejkbal pre Schmiedlovú, pretože Pavľučenkovová poslala forhend za základnú čiaru!
40-40
Gem je na zhode, keď Pavľučenkovová trafila bekhend do siete.
30-40
Pavľučenkovová sa dostala ku gembalu po víťaznom bekhende.
30-30
Tentokrát Pavľučenkovová rozbehala Schmiedlovú, ktorá nezvládla bekhendový úder.
30-15
Forhend Pavľučenkovovej neskončil v kurte a Schmiedlovej sa otvára šanca na returne.
15-15
Ale vynahradila ju priamym bodom.
15-0
Pavľučenkovová si pripisuje prvú dvojchybu v zápase.
2:1
2:1
2:1
importantStačilo pritlačiť forhendom po čiare a Schmiedlová už bekhend pokazila, preto Pavľučenkovová znižuje na 1:2 v druhom sete.
40-A
importantV bekhendovej výmene mala navrch Pavľučenkovová, ktorá má brejkbal.
40-40
Lenže ďalšia dvojchyba Schmiedlovej znamená zhodu.
40-30
Priamy bod z podania pre Schmiedlovú, ktorá má gembal.
30-30
Aj šťastie praje Pavľučenkovovej, pretože jej bekhend prešiel na druhú stranou s pomocou pásky.
30-15
Ale nezakríknime to, pretože Schmiedlová ihneď zaznamenala dvojchybu.
30-0
Pavľučenkovovej forhend uletel a Schmiedlová by mohla potvrdiť brejk.
15-0
Forhend Schmiedlovej k základnej čiare prinútil Pavľučenkovovú k chybe.
2:0
importantPavľučenkovovej bekhend skončil v sieti a Schmiedlová má podobne dobrý začiatok ako v prvom sete, keďže vedie 2:0!
40-15
importantVýborná hra Schmiedlovej pokračuje, trúfla si na krížny bekhend a ten jej priniesol dva brejkbaly!
30-15
Schmiedlovej zafungoval opäť bekhend, tentokrát trafila víťazný úder po čiare.
15-15
Nádherné skrátenie Pavľučenkovovej, za ktorým sa Schmiedlová ani nerozbehla.
15-0
Výborná výmena, keď ju Schmiedlová neukončila na sieti a následne sa dostala do obrany, z ktorej vyčarovala víťazný bekhend proti smeču Pavľučenkovovej.
1:0
Forhend po čiare Schmiedlovú podržal, takže dôležité potvrdené podanie a vedenie 1:0 v druhom sete.
A-40
Po víťaznom forhende sa Schmiedlová dostáva k výhode.
40-40
Ďalší bekhend Pavľučenkovová poslala za základnú čiaru a Schmiedlová sa doťahuje na zhodu.
30-40
Prvý Pavľučenkovová zahodila, keď zlyhala pri forhendovom údere.
15-40
importantKrásny krížny forhend Pavľučenkovovej, ktorá má hneď na začiatku druhého setu dva brejkbaly.
15-30
Aspoň že Pavľučenkovová občas pomôže chybou, teraz trafila forhend do siete.
0-30
Ale túto výmenu Schmiedlová mala vyhrať, lenže vyhodila jednoduchý bekhend.
0-15
Schmiedlová v dlhých výmenách začína strácať a pripisuje si ďalšiu chybu z bekhendu.
0:0
0:0
Schmiedlová mala výborný vstup do zápasu, keď Pavľučenkovovú brejkla, ale následne nedokázala výhodu potvrdiť, aj keď mala gembaly. Odvtedy sa to s ňou viezlo a prvý set bol napokon jasnou záležitosťou favorizovanej ruskej tenistky. Dúfajme, že druhý set bude aspoň vyrovnanejší.
0:0
2:6
Pavľučenkovová si schovala prvé eso na záver prvého setu, ktorý získava pomerom 6:2!
30-40
importantV tejto chvíli Pavľučenkovová má prvý setbal, keď úspešný prechod na sieť zakončila volejom.
30-30
Setbaly ešte neprichádzajú, keďže Pavľučenkovovej nevyšiel forhend po čiare.
15-30
Lenže Schmiedlová sa nedokáže dostať späť do tempa, pretože kazí bekhend.
15-15
Forhend Pavľučenkovovej zastavila sieť.
0-15
Pavľučenkovová sa zlepšila na podaní a pomohla si ďalším ľahkým bodom.
2:5
2:5
2:5
importantZmar Shmiedlovej, ktorá stratila podanie čistou hrou a gem zakončila piatou dvojchybou, takže Pavľučenkovová bude podávať za stavu 5:2 na víťazstvo v prvom sete.
0-40
importantZle trafený forhend a Pavľučenkovová má až tri brejkbaly.
0-30
Pošmyknutie Schmiedlovej, ktorá poslala bekhend do siete a znova to vyzerá dosť zle pri jej podaní.
0-15
Schmiedlovej forhend opäť len do siete.
2:4
Ďalšiu výmenu ukončila Schmiedlová forhendom do siete, preto Pavľučenkovová vedie už 4:2 v prvom sete.
15-40
Ale Schmiedlová vytiahla famózny dobiehaný bekhend, škoda len, že za tohto stavu.
0-40
Do tretice bod z podania a možnosť potvrdiť brejk čistou hrou.
0-30
Ani druhý return sa Schmiedlovej nevydaril.
0-15
Pavľučenkovová potvrdzuje brejk a začína priamym bodom.
2:3
2:3
2:3
importantNepresný krížny forhend Schmiedlovej znamená druhé stratené podanie a Pavľučenkovová otáča na 3.2 v prvom sete.
30-40
importantBrejkbal si ruská tenistka vybojovala pripraveným útokom, ktorý dokončila krížnym forhendom a Schmiedlová už svoj úder nedostala na druhú stranu.
30-30
Pavľučenkovová nedostala druhé podanie Schmiedlovej do hry, čo si môže vyčítať.
15-30
Ďalšia dvojchyba Schmiedlovej, ktorá má veľké problémy.
15-15
Pavľučenkovová chcela zatlačiť forhendom, ale prestrelila základnú čiaru.
0-15
Už tretia dvojchyba Schmiedlovej a to začala len tretí gem na podaní.
2:2
Aj keď bola Schmiedlová pri skrátení včas, tak forhend poslala výrazne mimo a Pavľučenkovová vyrovnala na 2:2.
15-40
Tú jej Schmiedlová nedovolila, lebo dotiahla presným forhendom na sieti vydarený útok.
0-40
Po priamom bode má Pavľučenkovová šancu na čistú hru.
0-30
Pridáva aj víťazný forhend na ľavú čiaru.
0-15
Pavľučenkovová začína podanie ziskom fiftínu.
2:1
2:1
2:1
importantSchmiedlová zahrala bekhend do siete a brejk nepotvrdila, aj keď mala viacero gembalov a Pavľučenkovová tak znižuje na 1:2 v prvom sete.
40-A
importantDruhá dvojchyba Schmiedlovej darovala brejkbal Pavľučenkovovej.
40-40
Pavľučenkovová predviedla víťazný forhend po čiare a dostáva gem na ďalšiu zhodu.
A-40
Po chybe Pavľučenkovovej z bekhendu je tu znova gembal pre Schmiedlovú.
40-40
Ruská tenistka si pripísala víťazný forhendový return po čiare.
A-40
Pavľučenkovovej forhend letel do siete, čo znamená tretí gembal.
40-40
Lenže bekhend nedokázala Schmiedlová dostať do kurtu, tak je tu druhá zhoda.
A-40
Vďaka priamemu bodu má Schmiedlová výhodu.
40-40
Páska pomohla Pavľučenkovovej a Schmiedlová už nezareagovala na prasiatko.
40-30
Krásny bekhend Schmiedlovej k ľavej čiare a je tu gembal.
30-30
Škoda dvojchyby Schmiedlovej, ktorá jej komplikuje gem na potvrdenie brejku.
30-15
Krížny forhend Schmiedlovej ukončil výmenu.
15-15
Schmiedlová zahrala bekhend až na základnú čiaru a Pavľučenkovová netrafila forhend do kurtu.
0-15
Pavľučenkovová dokázala nachytať Schmiedlovú forhendom do protipohybu.
2:0
importantPrudký forhendový return Schmiedlovej prinútil Pavľučenkovovú zahrať bekhend do siete a slovenská tenistka vedie 2:0!
40-15
importantAj v ďalšej výmene uspela Schmiedlová, ktorá má dva brejkbaly!
30-15
Schmiedlová sa tlačila do bekhendu Pavľučenkovovej a bola úspešná, keďže ruská tenistka trafila sieť.
15-15
Následne ale zahrala nevynútenú chybu z bekhendu.
0-15
Pavľučenkovová otvára hru na podaní priamym bodom.
1:0
Jednoduchá hra na úvod, pretože Schmiedlová obhájila podanie čistou hrou.
40-0
Pavľučenkovová pokazila aj bekhendový return.
30-0
Ľahký priamy bod pre Schmiedlovú.
15-0
Prvú výmenu Schmiedlová zvládla, pretože Pavľučenkovová vyhodila forhend.
0:0
Stretnutie sa práve začalo.
Schmiedlová a Pavľučenkovová sa rozohrávajú na kurte číslo 13, na podaní otvorí zápas druhého kola Anna Karolína.
Vitajte pri sledovaní druhého kola US Open, v ktorom sa predstaví v ženskej dvojhre posledná slovenská nádej Anna Karolína Schmiedlová, pretože včera Kristína Kučová dostala lekciu od dvojnásobnej grandslamovej víťazky Simony Halepovej. Anna Karolína Schmiedlová bude tiež v pozícii outsidera proti ruskej tenistke Anastasie Pavľučenkovovej, ktorá mimochodom na tohtoročnom French Open hrala finále.

Anna Karolína Schmiedlová: Slovenská tenistka sa natrápila na víťazstvo v prvom kole, keď ju mladá domáca tenistka Ashlyn Kruegerová prinútila hrať tri sety. Napriek tomu Schmiedlová určite mohla ukončiť zápas v dvoch setoch, ale nevyužila mečbal a nedokázala uzavrieť zápas na podaní v druhom sete, ktorý napokon prehrala v tajbrejku. Podobný výpadok sa dnes jednoducho nemôže opakovať, pretože inak nemá šancu proti tak silnej hráčke akou je Pavľučenkovová.

Anastasia Pavľučenkovová: Ruská tenistka začala svoju púť na US Open víťazstvom v dvoch setoch proti nebezpečnej domácej tenistke Riskeovej. Inak Pavľučenkovová mala veľké problémy so samotným štartom na US Open, pretože americké víza získala iba pár dní pred turnajom a sama to považuje za malý zázrak. Predtým nemohla hrať na turnaji v Cincinnati, a tak odohrala iba jediný prípravný turnaj v Montreale, kde ju zastavila už druhá súperka Pegulová.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Domov»Tenis»ONLINE z US Open 2021: Schmiedlová prehrala v 2. kole