Ankaragücü - Antalyaspor 2:3, Šesták vylúčený

TASR|21. máj 2011 o 17:30

Sobotňajší zápas 34. kola tureckej futbalovej ligy proti Antalyasporu sa domácemu Ankaragücü ani slovenskému útočníkovi v jeho drese nevydaril.

Šesták po dvoch žltých kartách videl červenú kartu, ktorá jeho pôsobenie na ihrisku ukončila.

ANKARA. Sobotňajší zápas 34. kola tureckej futbalovej ligy proti Antalyasporu sa domácemu Ankaragücü ani slovenskému útočníkovi v jeho drese Stanislavovi Šestákovi vôbec nevydaril.

Hostia v 1. polčase dali 2 rýchle góly, na ktoré sa domácim nepodarilo odpovedať, naopak, ich zvýšená snaha viedla k faulom a ešte do prestávky inkasovali aj tretí gól.

Na snahu o obrat doplatil v 2. polčase Šesták, ktorý po prvej žltej karte (48. min) uvidel v 87. minúte aj druhú a vzápätí červenú kartu, ktorá jeho pôsobenie na ihrisku ukončila. Ankaragücü napokon na domácom ihrisku Antalyasporu podľahol 2:3.