Barcelona balansuje nad priepasťou, Slovan sa pokúsi o zázrak (TV tipy)

Gerard Piqué. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|6. dec 2021 o 06:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovensko či Česko? Oba ženské hádzanárske výbery čaká kľúčový súboj. V pondelok sa postavia proti sebe na majstrovstvách sveta, pričom Slovenkám zaručí postup zo skupiny len víťazstvo.

Po rozbehu v skupine sa pre slovenských reprezentantov začína na majstrovstvách sveta vo florbale kľúčová fáza šampionátu. V súboji o postup do štvrťfinále vyzvú Nemecko, ktoré v B-skupine skončí na 4. mieste.

Veľkú drámu možno očakávať vo futbalovej Lige majstrov, ktorá má na programe posledné 6. kolo skupinovej fázy.

V náročnej pozícii je FC Barcelona, ktorá nastúpi na pôde Bayernu Mníchov a po prvýkrát od sezóny 2000/01 sa jej môže stať, že nepostúpi zo skupiny.

V súboji o prvé miesto v D-skupine nastúpi Inter Miláno na pôde Realu Madrid. Čeliť hviezdam "bieleho baletu" bude aj slovenský obranca Milan Škriniar.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Štvrtkový večer bude patriť bratislavskému Slovanu. Ten sa v Konferenčnej lige pokúsi vybojovať postup, pričom výhra v Kodani by bola menší futbalový zázrak.

Športoví fanúšikovia sa nebudú nudiť ani cez víkend. Pokračujú podujatia Svetového pohára v zimných športoch, hoci bez účasti Petry Vlhovej.

V sobotu vyvrcholia majstrovstvá sveta vo florbale mužov a tiež spoznáme majstra sveta v šachu a v seriáli pretekov F1. Pred záverečnou Veľkou cenou Abú Zabí majú Lewis Hamilton a Max Verstappen zhodne 369,5 bodu.

Žiadny Holanďan sa doposiaľ majstrom sveta F1 nestal.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (6. december)

Futbal

  • 18:30 Empoli - Udinese, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:45 Cagliari - FC Turín, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:00 Everton - Arsenal, Premier League (Premier Sport 1)
  • 21:00 Getafe - Bilbao, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 17:30 Dinamo Moskva - CSKA Moskva, KHL (Sport 1)

Florbal

  • 18:45 Česko - Nórsko, MS mužov 2021 (Arena Sport 1)

Hádzaná

  • 18:00 Slovensko - Česko, MS žien 2021 (RTVS Dvojka, ČT sport)

Snooker

  • 13:45, 19:45 Scottish Open (Eurosport 1)

UTOROK (7. december)

Futbal

  • 18:45 Paríž St. Germain - Club Bruggy, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 18:45 RB Lipsko - Manchester City, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 AC Miláno - FC Liverpool, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 21:00 Porto - Atlético Madrid, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 Real Madrid - Inter Miláno, Liga majstrov (Nova Sport 4)

Hokej

  • 17:00 Trenčín - Michalovce, Tipos extraliga
  • 17:30 Banská Bystrica - Poprad, Tipos extraliga
  • 17:45 Slovan Bratislava - Košice, Tipos extraliga (Sport 1)
  • 18:00 Nové Zámky - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 18:00 Spišská Nová Ves - Prešov, Tipos extraliga
  • 18:00 Zvolen - Nitra, Tipos extraliga

  • 17:30 Levice - SR 18, Slovenská hokejová liga

  • 18:00 Pardubice - Plzeň, Tipsport extraliga (ČT sport)
  • 18:00 Sparta Praha - Rögle, Liga majstrov (Sport 2)
  • 20:15 Leksand - Frölunda, Liga majstrov (Sport 1)

Florbal

  • 12:00 Nemecko - Slovensko, MS mužov 2021 (RTVS Dvojka)

Snooker

  • 13:45, 19:45 Scottish Open (Eurosport 1)

Volejbal

  • 20:45 Liberec - Novara, Liga majstrov (ČT sport)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 9. partia

STREDA (8. december)

Futbal

  • 18:45 Juventus Turín - Malmö, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 18:45 Zenit Petrohrad - FC Chelsea, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 21:00 Atalanta Bergamo - Villarreal, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 21:00 Bayern Mníchov - Barcelona, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 21:00 Manchester United - YB Bern, Liga majstrov (Nova Sport 3)

Hokej

  • 17:30 Humenné - Levice, Slovenská hokejová liga
  • 17:30 Topoľčany - Považská Bystrica, Slovenská hokejová liga
  • 17:30 Žilina - Brezno, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 Dubnica - Trnava, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 Modré krídla Slovan - Skalica, Slovenská hokejová liga
  • 20:15 Martin - Žiar nad Hronom, Slovenská hokejová liga

Hádzaná

  • 16:45 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (ČT sport)
  • 18:00 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (ČT sport)
  • 18:45 Elverum - Aalborg, Liga majstrov (Sport 2)
  • 20:45 PPD Záhreb - Vardar Skopje, Liga majstrov (Sport 2)
  • 21:00 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (ČT sport)

Florbal

  • 14:15 MS mužov, štvrťfinále (ČT sport)

Basketbal

  • 19:40 USK Praha - Montpellier, Euroliga žien (ČT sport)

Snooker

  • 13:45, 19:45 Scottish Open (Eurosport 1)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 10. partia

ŠTVRTOK (9. december)

Futbal

  • 21:00 FC Kodaň - Slovan Bratislava, Európska konferenčná liga (RTVS Dvojka)

  • 18:45 CFR Cluj - Jablonec, Európska konferenčná liga (Sport 2)
  • 18:45 Sparta Praha - Bröndby Kodaň, Európska liga (Sport 1)
  • 21:00 Union Berlín - Slavia Praha, Európska konferenčná liga (ČT Sport)
  • 21:00 Tottenham - Rennes, Európska konferenčná liga (Sport 1)
  • 21:00 West Ham - Dinamo Záhreb, Európska liga (Sport 2)

Hokej

  • 17:30 Trnava - SR 18, Slovenská hokejová liga

Hádzaná

  • 15:30 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (ČT sport)

Florbal

  • 17:15 MS mužov, štvrťfinále (ČT sport)

Snooker

  • 13:45, 19:45 Scottish Open (Eurosport 1)

PIATOK (10. december)

Futbal

  • 17:00 Spartak Trnava - Zemplín Michalovce, Fortuna liga (Nova Sport 1)

  • 20:30 Kolín nad Rýnom - Augsburg, Bundesliga (Nova Sport 3) 
  • 21:00 Brentford - Watford, Premier League (Premier Sport 1)
  • 21:00 Nantes - Lens, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 21:00 RCD Mallorca - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 4)

Hokej

  • 17:30 Banská Bystrica - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 17:30 Košice - Michalovce, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 18:00 Liptovský Mikuláš - Trenčín, Tipos extraliga
  • 18:00 Nitra - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 18:00 Prešov - Poprad, Tipos extraliga
  • 19:00 Slovan Bratislava - Zvolen, Tipos extraliga (Sport 1)

  • 16:00 Brezno - Žiar nad Hronom, Slovenská hokejová liga
  • 17:00 Levice - Martin, Slovenská hokejová liga
  • 17:30 Trnava - Modré krídla Slovan, Slovenská hokejová liga
  • 17:30 Žilina - Dubnica, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 Považská Bystrica - Humenné, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 Skalica - Topoľčany, Slovenská hokejová liga 

Florbal

  • 15:30, 17:30 MS mužov 2021, semifinále (ČT sport)

Hádzaná

  • 15:30 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (RTVS Dvojka)

Biatlon

  • 11:25 Šprint mužov na 10 km v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Dvojka)
  • 14:15 Šprint žien na 7,5 km v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Dvojka)

Snooker

  • 16:30, 20:15 Scottish Open (Eurosport 1)

Skoky na lyžiach

  • 15:30 Preteky jednotlivcov v Klingenthale, Svetový pohár (Eurosport 1)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 11. partia

Motorizmus

  • 10:30, 14:00 Veľká cena Abú Zabí - tréningy, formula 1 (Sport 1)


SOBOTA (11. december)

Futbal

  • 13:30 Manchester City - Wolverhampton, Premier League (Premier Sport)
  • 15:30 Bayern Mníchov - Mainz, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:30 Bochum - Dortmund, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:00 Chelsea - Leeds United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 16:00 Liverpool - Aston Villa, Premier League (Premier Sport 2)
  • 17:00 Stade Brest - Montpellier HSC, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:00 Antalyaspor - Trabzonspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 18:00 Venezia FC - Juventus Turín, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:30 Norwich - Manchester United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:30 Wolfsburg - Stuttgart, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:45 Udinese - AC Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC, La Liga (Nova Sport 3)
  • 21:00 New York City - Portland, finále MLS (Nova Sport 2)

  • 15:00 Liptovský Mikuláš - Sereď, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Ružomberok - Zlaté Moravce, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Trenčín - Žilina, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Pohronie - Senica, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 1:05 Washington - Pittsburgh, NHL (Dajto, Nova Sport 2)
  • 11:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Čeľabinsk, KHL (Sport 2)
  • 19:05 Ottawa - Tampa Bay, NHL (Nova Sport 1)

Hádzaná

  • 20:30 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (ČT Sport)

Basketbal

  • 21:45 Los Angeles Clippers - Orlando, NBA (Nova Sport 1)

Florbal

  • 16:15 MS mužov 2021, finále (ČT sport)

Zjazdové lyžovanie

  • 9:30 Obrovský slalom mužov - 1. kolo vo Val d’Isére, Svetový pohár (Eurosport, ČT Sport)
  • 10:30 Super G žien v St. Moritzi, Svetový pohár (RTVS Dvojka)
  • 13:00 Obrovský slalom mužov - 2. kolo vo Val d’Isére, Svetový pohár (Eurosport, ČT Sport)

Biatlon

  • 12:15 Stíhacie preteky mužov na 12,5 km v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport)
  • 14:15 Štafeta žien na 4 x 6 km v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport)

Beh na lyžiach

  • 14:15 Šprint voľnou technikou mužov a žien v Davose, Svetový pohár (Eurosport 2)

Skoky na lyžiach

  • 16:00 Preteky jednotlivcov v Klingenthale, Svetový pohár (Eurosport 1)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 12. partia

Snooker

  • 16:00, 19:45 Scottish Open, semifinále (Eurosport 2)

Motorizmus

  • 11:00 Veľká cena Abú Zabí - 3. tréning, formula 1 (Sport 1)
  • 14:00 Veľká cena Abú Zabí - kvalifikácia, formula 1 (Sport 1)


NEDEĽA (12. december)

Futbal

  • 16:30 Slovan Bratislava - Dunajská Streda, Fortuna liga (TV Dajto)

  • 12:30 FC Turín - Bologna, Serie A (Nova Sport 4)
  • 13:00 Lille - Lyon, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 13:00 Hearts - Rangers, Scottish Premiership (Premier Sport 1)
  • 14:00 Villarreal CF - Rayo Vallecano, La Liga (Nova Sport 3)
  • 15:00 Brighton - Tottenham, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:00 Burnley - West Ham, Premier League (Premier Sport 2)
  • 15:00 Stade Rennes - Nice, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 15:00 Hellas Verona - Atalanta, Serie A (Nova Sport 4)
  • 16:10 Osasuna - Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)
  • 16:45 Ajax - Alkmaar, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 17:00 Štrasburg - Marseille, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 17:30 Crystal Palace - Everton, Premier League (Premier Sport 1)
  • 17:30 Frankfurt - Leverkusen, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 18:15 Neapol - Empoli, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:45 Paríž St. Germain - AS Monaco, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:45 Real Madrid - Atlético Madrid, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:45 Inter Miláno - Cagliari, Serie A (Nova Sport 4)

Hokej

  • 16:00 Banská Bystrica - Trenčín, Tipos extraliga
  • 16:00 Košice - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 17:00 Nitra - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 18:00 Nové Zámky - Prešov, Tipos extraliga
  • 18:00 Spišská Nová Ves - Poprad, Tipos extraliga
  • 19:00 Michalovce - Zvolen, Tipos extraliga (Sport 2)

  • 8:00 Admiral Vladivostok - Amur Chabarovsk, KHL (Sport 1)
  • 13:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk, KHL (Sport 1)

Hádzaná

  • 15:30 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (RTVS Dvojka)
  • 20:30 MS žien, skupina o postup do štvrťfinále (ČT Sport)

Zjazdové lyžovanie

  • 9:30 Slalom mužov - 1. kolo vo Val d’Isére, Svetový pohár (Eurosport, ČT Sport)
  • 10:30 Super G žien v St. Moritzi, Svetový pohár (RTVS Dvojka)
  • 13:00 Slalom mužov - 2. kolo vo Val d’Isére, Svetový pohár (Eurosport, ČT Sport) 

Biatlon

  • 11:45 Štafeta mužov na 4 x 7,5 km v Hochfilzene (RTVS Dvojka, Eurosport)
  • 14:30 Stíhacie preteky žien na 10 km v Hochfilzene (RTVS Dvojka, Eurosport)

Basketbal

  • 18:05 New York Knicks - Milwaukee Bucks, NBA (Nova Sport 2)

Skoky na lyžiach

  • 16:00 Preteky jednotlivcov v Klingenthale, Svetový pohár (Eurosport 1)

Beh na lyžiach

  • 11:40 15 km voľnou technikou mužov v Davose, Svetový pohár (Eurosport 2)
  • 14:00 10 km voľnou technikou žien v Davose, Svetový pohár

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 13. partia

Snooker

  • 14:00, 19:45 Scottish Open, finále (Eurosport 2)

Bojové športy

  • 3:00 Vasyľ Lomačenko - Richard Commey, Box (Sport 1)
  • 4:00 Oliviera - Poirier, UFC (Premier Sport 1) 

Motorizmus

  • 14:00 Veľká cena Abu Zabí, formula 1 (Sport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články