Liga majstrov: SSC Neapol uštedril Ajax Amsterdam nevídaný debakel

Ajax Amsterdam - SSC Neapol, online prenos, Liga majstrov dnes.
Ajax Amsterdam - SSC Neapol, online prenos, Liga majstrov dnes. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|4. okt 2022 o 10:30 (aktualizované 4. okt 2022 o 21:00)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov: Ajax Amsterdam - SSC Neapol.

AMSTERDAM. Futbalisti holandského klubu Ajax Amsterdam a talianskeho SSC Neapol dnes hrali svoj tretí zápas v skupinovej časti Ligy majstrov 2022/2023. Hostia vyhrali vysoko 6:1.

Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka hral do 80. minúty.

Futbal ste sledovali naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Ajax Amsterdam - SSC Neapol dnes (LIVE z Liga majstrov 2022/2023, skupina A, utorok)

Liga majstrov Skupina A 2022/2023
04.10.2022 o 21:00
Amsterdam
1:6
(1:3, 0:3)
90+2 minúta
Ukončený
Neapol
Prehľad
Góly: 9. Kudus – 18. Raspadori, 34. Di Lorenzo, 45. Zieliński, 47. Raspadori, 63. Kvaratšelija, 81. Simeone. ŽK: 30. Timber (AJA), 38. Tadić (AJA), 90+1. Kudus (AJA) – 21. Raspadori (NEA). 2.ŽK=ČK: 73. Tadić (AJA). Rozhodca: F. Letexier – C. Mugnier, M. Rahmouni (FRA).
Prenos
Skončil sa nám zápas medzi Ajaxom Amsterdom a SSC Neapol. Hostia vyhrali vysoko 6:1. Takýto výsledok pravdepodobne nikto nečakal, ale treba uznať, že hostia hrali excelentne a mohli vyhrať ešte vyšším rozdielom.
90+2
Koniec zápasu.
90+1
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETHráč Ajaxu M. Kudus dostáva žltú kartu za podkopnutie Ndombelého.
89
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETĎaľši veľká šanca hostí! Ndombelé sa dostal k zakončeniu vo vápne a jeho strela končí na brvne!
88
Neapol je v neustálom tlaku a hrozí zo všetkých možných pozícií.
86
Elmas výborne vypálil spoza šestnástky a len tesne letela mimo pravej tyče Paasvera.
85
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETStriedanie aj v domácom tíne. Z ihriska odchádza D. Rensch a na jeho miesto prichádza Y. Baas.
84
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETStriedanie v tíme Neapola. Z ihriska odchádza kapitán G. Di Lorenzo a na jeho miesto prichádza A. Zanoli.
81
81
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETNeapol dal gól! Strelcom gólu je GIOVANNI SIMEONE! Hostia pokračujú vo veľkolepom výkone. Výbornú prihrávku za obranu si prebral Giovanni Simeone a nekompromisne prekonáva Paasvera.
80
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETStriedanie v tíme Ajaxu. J. Timber odchádza z ihriska a na jeho miesto prichádza F. Grillitsch.
80
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETStriedaniev tíme hostí. Stanislvo Lobotka ide z ihriska a na jeho miesto prichádza G. Gaetano.
79
Lozano potiahol akciu po pravej strane, pozrel sa či mu nabieha spoluhráč, ale nakoneic vystrelil a tesne vedľa pravej tyče Paasvera.
78
Di Lorenzo si prebral prihrávku od Ndombelého, vystrelil, ale len do rukavíc Paasvera.
77
Hostia si zápas užívajú a kombinujú na polovici Ajaxu.
75
Elmas zahral priamy kop celkom dobre, ale jeho pokus letel tesne mimo domácej brány.
73
73
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETDušan Tadič vidí za zbytočný faul druhú žltú kartu v zápase a automaticky aj červenú.
71
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETDvojité striedanie aj v radoch Ajaxu Amsterdam. Z ihriska odchádza S. Berghuis a na jeho miesto prichádza B. Brobbey.

Z ihriska odchádza K. Taylor a na jeho miesto prichádza D. Klaassen.
70
Hostia zahrávali rohový kop. Rahmani dostal dobrú prihrávku, z prvej vypálil, ale jeho pous Paasver. vyrazil.
68
Zambo Anguissa si chystal streleckú príležitosť, ale Rensch mu v poslednej chvíli loptu vypichol.
67
Domáci fanúšikovia. opúšťajú štadión. Sú sklamaní priebehom zápasu.
64
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETDvojité striedanie v tíme hostí. Strelec gólu Kvaratšelija opúšťa ihrisko a na jeho miesto prichádza E. Elmas

Striedanie v tíme hostí. Dole z ihriska ide Raspadori a na jeho miesto prichádza G. Simeone.
63
63
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETNeapol dal gól! Krásna akcia hostí z Neapola! Strelcom gólu je KVICHA KVARATŠELIJA! Kvaratšelija sa zapojil do akcie hostí. Narazil si loptu sa Rapasdorim prekabátil Timbera a k vzidaleneješ tyči prekonáva PAsveera.
61
Neapol sú skúsene bráni svoj pohodlný náskok. Do konca zápasu však zostaáva ešte vyše 30 minút a stať sa môže čokoľvek.
59
Kvaratšelija bol zranený po nepríjemnom šlapáku od Tadiča, ale pokračuje vrátil sa do hry a pokračuje.
57
Berghuis si loptu posunul a z hranice vápna vypálil, jeho pokus končí mimo bránu.
56
Hrasa nám kúskuje veľa neprenosťami na oboch stranách.
54
Hostia pri chuti. Kvaratšelija si pekne prebral loptu do behu, Timber mal čo robiť, aby ho čisto zastavil.
51
Neapol dnes ukazuje, že patrí k európskej špičke.
49
Hráči Ajaxu sú zaskočení začiatkom druhého polčasu.
47
47
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETNeapol dal gól! Strelcom g=olu je GIACOMO RASPADORI! Hostia začali druhý polčas veľmi aktívne. Anguissa našiel peknou prihrávkou v šestnástke Giacoma Raspadoriho, ktorý strelou k pravej tyči prekonáva Pasveera.
46
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETStriedanie v tíme Neapola. Piotr Zielinski ide z ihriska a na jeho miesto prichádza T. Ndombelé.
46
Začal sa druhý polčas.
Skončil.sa nám prvý záúas veľmi zaujímavého zápasu. V prvom polčase sme videli 4 góly. Ajax strelil 1 a hostia z Neapola 3. Uvidíme ako bude vyzerať druhý polčas.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45
45
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETNeapol dal gól! Strelcom gólu je PIOTR ZIELINSKI! Veľká diera v obrane Ajaxu. Anguissa vysunul do brejku Zielinsekho, ktorý sa zoči voči Pasveerovi nemýlil.
44
Domáci sa natlačili do vápna, ale hostia sa výborne bránia a nepustili domácich k strele.
42
Stano Lobotka prefrčal okolo Bergwijna, ten to nezvládol a poslal nášho reprezentanta k zemi.
40
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETDve obrovské príležitosti hostí! Rspadori poslal z pravej strany prihrávku do vápna na Zielinského, ktorý však neprekonal Pasveera, ten výborným zárkokom podržal svoj tím aj z následujúcej dorážky Anguissa.
38
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETHráč Ajaxu Dušan Tadič dostáva žltú kartu za zákrok na protihráča.
36
Hostia diktujú tempo zápasu a je vidieť, že majú veľkú formu.
34
34
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETNeapol dal gól! Strelcom gólu je GIOVANNI DI LORENZO! Hostia zahrávali rohový kop. Kvaratšelija ho poslal priamo na hlavu kapitána hostí Giovanniho Di Lorenza, ktorý prekonáva Pasveera a tak hostia otáčajú stav stretnutia.
33
Kravartšelija sa prekľučkoval až do vápna, do šance, ale strela mu absolútne nesadla.
30
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETDomáci obránca Timber dostáva žltú kartu za tvrdý zákrok na Piotra Zielinskeho.
28
Tadič si zbehol za obrnu hostí, ale Meret včasným vybehnutím zlikvidoval akciu domácich.
27
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETVeľká šanca hostí! Lozano poslal výborný center na Kvaratšeliju, ten sa presadil cez obranu domácich, ale výborného Pasveera neprestrelil z blízka.
26
Aktuálny pomer striel na bránu je 2:2
23
Zielinski vysúval kolmou prihrávkou Raspadoriho, ten sa však pošmykol. Domáci sú pri lopte a kombinujú na vlastnej polovici.
21
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETHráč Neapola Giacomo Raspadori vidí žltú kartu za podkopnutie protihráča.
20
Domáci sa dostali do tlaku. Bergwijn strieľal spoza vápna, ale Meret si s jeho pokusom poradil.
18
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETNeapol dal gól! Strelcom gólu je GIACOMO RASPADORI! Krásna akcia hostí. Oliveira poslal z ľavej strany presný center na hlavu Raspadoriho, ktorý hlavičkou poslal loptu do proti pohybu domáceho brankára.
16
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETVeľmi dobre to spravil Kvaratšelija, z ľavej strany to skúsil obaľovačkou, ale lopta letela max 5 cm mimo bránu.
15
Hostia sa tlači dopredu. Lobotka cez Kvaratšeliju až do pokutového územia, ale Pasveer včasne vybehol a akciu zastavil.
12
Alvaréz doslova zoťal Zielinskeho, môže byť rád, že nevidí, žltú kartu.
11
Zápas má zatiaľ výborné tempo. Domáci výborne bránia a hostia sú trochu zaskočení ich aktivitou.
9
9
9
Ajax Amsterdam - SSC Neapol: ONLINE prenos z Liga majstrov dnes (skupina A) | SPORTNETAjax Amsterdam dal gól! Strelcom gólu je MOHAMMED KUDUS. Domáci sa dostali do výbornej šance kde na dva krát prekonávajú Alexa Mereta. Mohammed Kudus bol v správny čas na správnom mieste a prekonáva hosťujúceho golmana.
7
Lozano sa snažil predrať po pravej strane, ale Di Lorenzo nepochopil jeho úmysel a tak hostia prichádzajú o loptu.
5
Hostia vysoko napádajú domácich futbalistov a tí majú problémy s rozohrávkou.
3
Stano Lobotka dobre potiahol akciu, pred vápnom našiel Raspadoriho, ten vystrelil, ale jeho pokus letí tesne mimo domácu bránu.
2
Domáci brankár PAsveer začína akciu od svojej bránky.
1
Úvodný výkop mali hosťujúci futbalisti.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Hráči prichádzajú na ihrisko. Za chvíľu sa zápas začne.
Úvodné zostavy:

AFC Ajax: Pasveer – Rensch, Timber, C. Bassey, Blind – Berghuis, E. Álvarez, K. Taylor – Tadić (C), Kudus, Bergwijn.
Náhradníci: Gorter, Stekelenburg – Wijndal, Klaassen, Brobbey, Ocampos, Lucca, Grillitsch, Baas, Regeer, Magallán, F. Conceição.
Tréner: Alfred Schreuder

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Kim Min-jae, Rrahmani, Oliveira – Anguissa, Lobotka, Zieliński – Lozano, Raspadori, Kvaratšelija.
Náhradníci: Idasiak, Sirigu – Jesus, Rui, Elmas, Simeone, Politano, Zerbin, Östigard, Zanoli, Gaetano, Ndombèlé.
Tréner: Luciano Spalletti

Rozhodca: F. Letexier – C. Mugnier, M. Rahmouni (FRA).
Prajem pekný večer pri sledovaní dnešného online prenosu

V dnešnom zápase sa zameráme na zápas Ligy majstrov medzi AFC Ajax a SSC Neapol

AFC Ajax
Domáci futbalisti v doterajšom priebehu Ligy majstrov získali 3 body za domáce víťazstvo nad Ragers 4:0 a prehru v Liverpoole 1:2. Dns ich čaká veľmi náročný súper a uvidíme či získajú hráči Ajaxu nejaké body.

SSC Neapol
Hráči Neapola získali v doterajšom priebehu Ligy majstrov plných 6 bodov.
Zvíťazili doma nad Liverpoolom 4:1 a v druhom zápase vyhrali v Glasgowe s Rangers 3:0.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.
Nachádzate sa tu: