Fehérváry prekvapil brankára, vyhlásili ho za hviezdu zápasu

Martin Fehérváry.
Martin Fehérváry. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|18. apr 2021 o 11:13

Na konte má už trinásť bodov.

NEW YORK. Slovenský hokejista Martin Fehérváry sa v zámorskej AHL výraznou mierou podieľal na triumfe Hershey Bears nad Binghamtonom Devils 6:3.

Bratislavský rodák si v 10. minúte pripísal asistenciu pri vyrovnávajúcom góle Bretta Leasona a v závere druhej tretiny strelil víťazný gól svojho tímu.

Fehérváry išiel za pukom po nepresnej prihrávke spoluhráča a nahodením z ťažkého uhla prekonal brankára. Bol to jeho tretí presný zásah v sezóne a bol vyhlásený za druhú hviezdu zápasu.

Dvadsaťjedenročný obranca, ktorého v roku 2018 draftoval Washington Capitals, má v tejto sezóne na konte 13 kanadských bodov v 18 stretnutiach.

Jeho krajan brankár Adam Húska prišiel o šesťzápasovú víťaznú sériu, keď v sobotu inkasoval štyri góly z 20 striel pri prehre Hartfordu s Bridgeportom 0:4.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Fehérváry prekvapil brankára, vyhlásili ho za hviezdu zápasu