Martin Fehérváry.
Martin Fehérváry. (Autor: TASR)
TASR|4. nov 2019 o 07:20

Slovák si pripísal aj dva plusové body.

WASHINGTON. Slovenský hokejista Martin Fehérváry prispel v AHL asistenciou k domácemu víťazstvu Hershey Bears nad Syracuse Crunch 4:2.

V 25. minúte prihral na tretí zásah farmy Washingtonu, 20-ročný obranca si pripísal aj dva plusové body.

Slovenský útočník Marko Daňo inkasoval v drese Clevelandu v prvej tretine štrnásť trestných minút.

Dve za vrazenie na mantinel, dve za nešportové správanie a desaťminútový osobný trest dostal za urážky na adresu rozhodcov. Monsters napriek tomu zdolali na vlastnom ľade Charlotte Checkers 5:1.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Fehérváry asistoval pri víťazstve svojho tímu, Daňo nazbieral v prvej tretine štrnásť trestných minút