Utorok, 28. septembra, 2021Meniny má Václav

Patrikovi Jevickému sa v hlavnom zápase večera IMPACT MMA postaví Adam Horváth

(Zdroj: IMPACT MMA)
Vladimír Bilohuščin|16. júl 2021 o 17:12 (aktualizované 16. júl 2021 o 17:10)

Východ Slovenska zažije neopakovateľný večer.

MICHALOVCE: A je to tu! Organizácia IMPACT MMA odhaľuje hlavný súboj večera, v ktorom sa predstaví domáci bojovník Patrik Jevický a maďarský reprezentant Adam Horváth.

Horváth je v našich končinách známe meno, keď sme ho videli v hlavnom zápase podujatia Oktagon Prime v Košiciach, kde čelil Jozefovi Wittnerovi, ale napríklad aj v súboji s Tomášom Bolom a Davidom Kozmom.

To, že pre Jevického pôjde o skutočnú výzvu naznačuje aj Horváthove skóre 8-5 a skalpy mien ako Ondrej Raška, či hviezdneho Vasila Ducára, ktorých dokázal Horváth ukončiť pred limitom.

Hlavný zápas večera ponúkne stret dvoch rôznych štýlov, keďže je Jevický skor postojár a Horváth veľmi kvalitný zemiar so 7 ukončeniami na submisiu. 18. septembra sa tak máme na čo tešiť.

Vladimír Bilohuščin
Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články