Utorok, 13. apríla, 2021Dnes je Deň nespravodlivo stíhaných, Meniny má Aleš

Vlasto Čepo v klietke už túto sobotu!

Vlasto Čepo a Samuel "Pirát" Krištofič. (Zdroj: Oktagon MMA, Autor: Facebook Oktagon MMA)

Ako blesk z jasného neba prišla správa o zápase Vlasta Čepa, ktorý sa postaví do klietky už o štyri dni!


Organizácia Fight Nation Chamionship dnes predstavila úvodný superfight svojho podujatia s podtitulom “Armagedon“ a na prekvapenie československých fanúšikov v ňom uvidíme Vlasta Čepa.

Čepo, ktorého dobre poznáme z podujatí Oktagon Underground, bude v zápase stredných váh čeliť Chorvátovi Leonovi Krajačićovi. Ten má vyrovnané skóre 2:2 a pri jeho dvoch výhrach na KO uvidíme s najväčšou pravdepodobnosťou tvrdý súboj v postoji.

Prekvapení je pritom viacero, Čepo totiž v nedávnej minulosti pre Sportnet prezradil, že ostáva zápasníkom Oktagon MMA a taktiež sa predpokladalo, že srbský rodák bude nastupovať vo welterovej váhe.

Po prestupe do chorvátskeho ATT Záhreb sa týmto súbojom chce Čepo zrejme predstaviť domácemu publiku, keďže sa turnaj odohrá v jeho domovskom stánku American Top Team Hall.

Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články