12.10.2020, Matej Kubove Kubove

Pozvánka: Online vzdelávanie – zmeny v pravidlách futsalu 2020

12.10.2020, Matej Kubove Kubove
Slovenská asociácia športu na školách v spolupráci so Slovenským futsalom (SF) organizujú online vzdelávanie pre športovú pedagogickú verejnosť (učiteľov TŠV a organizátorov športovej hry futsal) – zmeny v pravidlách futsalu 2020.


image

Dátum: 13.10.2020 (utorok)

Čas konania: od 18.00 h

Online vzdelávanie bude prebiehať prostredníctvom Microsoft Teams, ktorý odporúčame stiahnuť v plnej verzii, ktorá je k dispozícii zdarma na linku pre PC, notebook alebo smartphone, mobil: https://www.microsoft.com/.../microsoft-teams/download-app

Poznámka: kvôli obmedzeným funkciám v mobilnej verzii, odporúčame stiahnutie počítačovej verzie.

Po stiahnutí aplikácie, deň pred online vzdelávaním Vám príde e-mailom pozvánka s linkom, na ktorý treba v deň vzdelávania kliknúť a ten Vás automaticky presmeruje. Bližšie informácie Vám prídu v pozývacom e-maily, priamo od lektora.

Lektori online vzdelávania sú rozhodcovia FIFA: Rastislav Behančin a Martin Matula

Cieľ projektu: Výklad pravidiel športovej hry vo futsale po zmenách platných od 1. júla 2020, prispieť k zvýšeniu úrovne súťaží od najnižších kôl (OK a KK) po celoslovenské finále, umožniť učiteľom telesnej a športovej výchovy zvyšovanie svojich odborných vedomostí a ich implementáciu do učebných osnov predmetu telesná a športová výchova.

POZVÁNKA - PRIHLÁŠKA -https://sass.sk/skola-hrou-seminare


Prečítané: 1x