7.liga dospelých
1. kolo | 02.08.2020 16:30:00
517915 | 01.08.2020 15:00
517915 01.08.2020 15:00 TJ Tatran Hybe 0 : 4 TJ Sokol Beňadiková
517912 | 01.08.2020 16:30
517912 01.08.2020 16:30 TJ Družstevník Východná 2 : 2 ŠK Demänová
517910 | 02.08.2020 16:30
517910 02.08.2020 16:30 ŠK Lúčky - kúpele 6 : 1 TJ Ďumbier Uhorská Ves
517913 | 02.08.2020 16:30
517913 02.08.2020 16:30 TJ Liptov Vavrišovo 2 : 8 TJ Iľanovo
517914 | 02.08.2020 16:30
517914 02.08.2020 16:30 TJ Máj Ružomberok-Černová 3 : 1 ŠK Bobrovec
517916 | 02.08.2020 16:30
517916 02.08.2020 16:30 OFK Partizánska Ľupča 6 : 1 OFK Podtureň
517911 | 02.08.2020 16:35
517911 02.08.2020 16:35 TJ Prosiek 5 : 0 FK Ružomberok - Biely Potok
2. kolo | 09.08.2020 16:30:00
517918 | 08.08.2020 16:30
517918 08.08.2020 16:30 TJ Sokol Beňadiková 1 : 4 OFK Partizánska Ľupča
517922 | 09.08.2020 10:30
517922 09.08.2020 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok 3 : 4 TJ Družstevník Východná
517917 | 09.08.2020 16:30
517917 09.08.2020 16:30 TJ Ďumbier Uhorská Ves 4 : 3 OFK Podtureň
517919 | 09.08.2020 16:30
517919 09.08.2020 16:30 ŠK Bobrovec 1 : 4 TJ Tatran Hybe
517920 | 09.08.2020 16:30
517920 09.08.2020 16:30 TJ Iľanovo 2 : 1 TJ Máj Ružomberok-Černová
517921 | 09.08.2020 16:30
517921 09.08.2020 16:30 TJ Liptov Vavrišovo 5 : 3 ŠK Demänová
517923 | 09.08.2020 16:30
517923 09.08.2020 16:30 ŠK Lúčky - kúpele 7 : 2 TJ Prosiek
3. kolo | 16.08.2020 16:00:00
517928 | 15.08.2020 15:00
517928 15.08.2020 15:00 TJ Tatran Hybe 2 : 1 TJ Iľanovo
517925 | 15.08.2020 16:00
517925 15.08.2020 16:00 TJ Družstevník Východná 2 : 1 ŠK Lúčky - kúpele
517924 | 16.08.2020 16:00
517924 16.08.2020 16:00 TJ Prosiek 1 : 3 TJ Ďumbier Uhorská Ves
517927 | 16.08.2020 16:00
517927 16.08.2020 16:00 TJ Máj Ružomberok-Černová 3 : 0 ŠK Demänová
517929 | 16.08.2020 16:00
517929 16.08.2020 16:00 OFK Partizánska Ľupča 6 : 1 ŠK Bobrovec
517930 | 16.08.2020 16:00
517930 16.08.2020 16:00 OFK Podtureň 1 : 6 TJ Sokol Beňadiková
517926 | 16.08.2020 16:05
517926 16.08.2020 16:05 TJ Liptov Vavrišovo 0 : 1 FK Ružomberok - Biely Potok
4. kolo | 23.08.2020 16:00:00
517935 | 23.08.2020 10:30
517935 23.08.2020 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok 1 : 7 TJ Máj Ružomberok-Černová
517931 | 23.08.2020 16:00
517931 23.08.2020 16:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves 1 : 10 TJ Sokol Beňadiková
517932 | 23.08.2020 16:00
517932 23.08.2020 16:00 ŠK Bobrovec 3 : 1 OFK Podtureň
517933 | 23.08.2020 16:00
517933 23.08.2020 16:00 TJ Iľanovo 1 : 2 OFK Partizánska Ľupča
517934 | 23.08.2020 16:00
517934 23.08.2020 16:00 ŠK Demänová 1 : 7 TJ Tatran Hybe
517936 | 23.08.2020 16:00
517936 23.08.2020 16:00 ŠK Lúčky - kúpele 10 : 1 TJ Liptov Vavrišovo
517937 | 23.08.2020 16:00
517937 23.08.2020 16:00 TJ Prosiek 3 : 2 TJ Družstevník Východná
5. kolo | 30.08.2020 16:00:00
517941 | 29.08.2020 15:00
517941 29.08.2020 15:00 TJ Tatran Hybe 8 : 1 FK Ružomberok - Biely Potok
517938 | 29.08.2020 16:00
517938 29.08.2020 16:00 TJ Družstevník Východná 1 : 0 TJ Ďumbier Uhorská Ves
517944 | 29.08.2020 16:00
517944 29.08.2020 16:00 TJ Sokol Beňadiková 3 : 0 ŠK Bobrovec
517939 | 30.08.2020 16:00
517939 30.08.2020 16:00 TJ Liptov Vavrišovo 1 : 5 TJ Prosiek
517940 | 30.08.2020 16:00
517940 30.08.2020 16:00 TJ Máj Ružomberok-Černová 3 : 0 ŠK Lúčky - kúpele
517942 | 30.08.2020 16:00
517942 30.08.2020 16:00 OFK Partizánska Ľupča 2 : 0 ŠK Demänová
517943 | 30.08.2020 16:00
517943 30.08.2020 16:00 OFK Podtureň 1 : 2 TJ Iľanovo
6. kolo | 06.09.2020 15:30:00
517951 | 05.09.2020 15:30
517951 05.09.2020 15:30 TJ Družstevník Východná 3 : 4 TJ Liptov Vavrišovo
517948 | 06.09.2020 10:30
517948 06.09.2020 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok 1 : 5 OFK Partizánska Ľupča
517945 | 06.09.2020 15:30
517945 06.09.2020 15:30 TJ Ďumbier Uhorská Ves 1 : 1 ŠK Bobrovec
517946 | 06.09.2020 15:30
517946 06.09.2020 15:30 TJ Iľanovo 0 : 0 TJ Sokol Beňadiková
517947 | 06.09.2020 15:30
517947 06.09.2020 15:30 ŠK Demänová 1 : 1 OFK Podtureň
517949 | 06.09.2020 15:30
517949 06.09.2020 15:30 ŠK Lúčky - kúpele 1 : 8 TJ Tatran Hybe
517950 | 06.09.2020 15:30
517950 06.09.2020 15:30 TJ Prosiek 4 : 4 TJ Máj Ružomberok-Černová
7. kolo | 13.09.2020 15:30:00
517954 | 12.09.2020 15:00
517954 12.09.2020 15:00 TJ Tatran Hybe 6 : 2 TJ Prosiek
517957 | 12.09.2020 15:30
517957 12.09.2020 15:30 TJ Sokol Beňadiková 7 : 0 ŠK Demänová
517952 | 13.09.2020 15:30
517952 13.09.2020 15:30 TJ Liptov Vavrišovo 5 : 1 TJ Ďumbier Uhorská Ves
517953 | 13.09.2020 15:30
517953 13.09.2020 15:30 TJ Máj Ružomberok-Černová 4 : 0 TJ Družstevník Východná
517955 | 13.09.2020 15:30
517955 13.09.2020 15:30 OFK Partizánska Ľupča 1 : 1 ŠK Lúčky - kúpele
517956 | 13.09.2020 15:30
517956 13.09.2020 15:30 OFK Podtureň 1 : 4 FK Ružomberok - Biely Potok
517958 | 13.09.2020 15:30
517958 13.09.2020 15:30 ŠK Bobrovec 0 : 1 TJ Iľanovo
8. kolo | 20.09.2020 15:00:00
517964 | 19.09.2020 15:00
517964 19.09.2020 15:00 TJ Družstevník Východná 2 : 4 TJ Tatran Hybe
517961 | 20.09.2020 10:30
517961 20.09.2020 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok 2 : 9 TJ Sokol Beňadiková
517959 | 20.09.2020 15:00
517959 20.09.2020 15:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves 0 : 0 TJ Iľanovo
517960 | 20.09.2020 15:00
517960 20.09.2020 15:00 ŠK Demänová 0 : 3 ŠK Bobrovec
517962 | 20.09.2020 15:00
517962 20.09.2020 15:00 ŠK Lúčky - kúpele 8 : 1 OFK Podtureň
517963 | 20.09.2020 15:00
517963 20.09.2020 15:00 TJ Prosiek 2 : 1 OFK Partizánska Ľupča
517965 | 20.09.2020 15:00
517965 20.09.2020 15:00 TJ Liptov Vavrišovo 2 : 1 TJ Máj Ružomberok-Černová
9. kolo | 27.09.2020 15:00:00
517967 | 26.09.2020 15:00
517967 26.09.2020 15:00 TJ Tatran Hybe 2 : 0 TJ Liptov Vavrišovo
517970 | 26.09.2020 15:00
517970 26.09.2020 15:00 TJ Sokol Beňadiková 1 : 4 ŠK Lúčky - kúpele
517966 | 27.09.2020 15:00
517966 27.09.2020 15:00 TJ Máj Ružomberok-Černová 6 : 0 TJ Ďumbier Uhorská Ves
517968 | 27.09.2020 15:00
517968 27.09.2020 15:00 OFK Partizánska Ľupča 3 : 1 TJ Družstevník Východná
517969 | 27.09.2020 15:00
517969 27.09.2020 15:00 OFK Podtureň 2 : 10 TJ Prosiek
517971 | 27.09.2020 15:00
517971 27.09.2020 15:00 ŠK Bobrovec 1 : 2 FK Ružomberok - Biely Potok
517972 | 27.09.2020 15:00
517972 27.09.2020 15:00 TJ Iľanovo 3 : 0 ŠK Demänová
10. kolo | 04.10.2020 14:30:00
517977 | 03.10.2020 14:30
517977 03.10.2020 14:30 TJ Družstevník Východná 7 : 1 OFK Podtureň
517974 | 04.10.2020 10:30
517974 04.10.2020 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok 1 : 3 TJ Iľanovo
517973 | 04.10.2020 14:30
517973 04.10.2020 14:30 TJ Ďumbier Uhorská Ves 2 : 2 ŠK Demänová
517975 | 04.10.2020 14:30
517975 04.10.2020 14:30 ŠK Lúčky - kúpele 1 : 0 ŠK Bobrovec
517976 | 04.10.2020 14:30
517976 04.10.2020 14:30 TJ Prosiek 1 : 7 TJ Sokol Beňadiková
517978 | 04.10.2020 14:30
517978 04.10.2020 14:30 TJ Liptov Vavrišovo 0 : 4 OFK Partizánska Ľupča
517979 | 04.10.2020 14:30
517979 04.10.2020 14:30 TJ Máj Ružomberok-Černová 7 : 1 TJ Tatran Hybe
11. kolo | 11.10.2020 14:30:00
517980 | 10.10.2020 14:30
517980 10.10.2020 14:30 TJ Tatran Hybe 7 : 1 TJ Ďumbier Uhorská Ves
517983 | 10.10.2020 14:30
517983 10.10.2020 14:30 TJ Sokol Beňadiková 3 : 0 TJ Družstevník Východná
517981 | 11.10.2020 14:30
517981 11.10.2020 14:30 OFK Partizánska Ľupča 0 : 1 TJ Máj Ružomberok-Černová
517982 | 11.10.2020 14:30
517982 11.10.2020 14:30 OFK Podtureň 3 : 1 TJ Liptov Vavrišovo
517984 | 11.10.2020 14:30
517984 11.10.2020 14:30 ŠK Bobrovec 5 : 0 TJ Prosiek
517985 | 11.10.2020 14:30
517985 11.10.2020 14:30 TJ Iľanovo 4 : 0 ŠK Lúčky - kúpele
517986 | 11.10.2020 14:30
517986 11.10.2020 14:30 ŠK Demänová 6 : 3 FK Ružomberok - Biely Potok
12. kolo | 18.10.2020 14:00:00
517990 | 17.10.2020 14:00
517990 17.10.2020 14:00 TJ Družstevník Východná 0 : 0 ŠK Bobrovec
517993 | 17.10.2020 14:00
517993 17.10.2020 14:00 TJ Tatran Hybe 0 : 0 OFK Partizánska Ľupča
517987 | 18.10.2020 14:00
517987 18.10.2020 14:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves 0 : 0 FK Ružomberok - Biely Potok
517988 | 18.10.2020 14:00
517988 18.10.2020 14:00 ŠK Lúčky - kúpele 0 : 0 ŠK Demänová
517989 | 18.10.2020 14:00
517989 18.10.2020 14:00 TJ Prosiek 0 : 0 TJ Iľanovo
517991 | 18.10.2020 14:00
517991 18.10.2020 14:00 TJ Liptov Vavrišovo 0 : 0 TJ Sokol Beňadiková
517992 | 18.10.2020 14:00
517992 18.10.2020 14:00 TJ Máj Ružomberok-Černová 0 : 0 OFK Podtureň
13. kolo | 25.10.2020 14:00:00
517996 | 24.10.2020 14:00
517996 24.10.2020 14:00 TJ Sokol Beňadiková   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518000 | 25.10.2020 10:30
518000 25.10.2020 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   ŠK Lúčky - kúpele
517994 | 25.10.2020 14:00
517994 25.10.2020 14:00 OFK Partizánska Ľupča   :   TJ Ďumbier Uhorská Ves
517995 | 25.10.2020 14:00
517995 25.10.2020 14:00 OFK Podtureň   :   TJ Tatran Hybe
517997 | 25.10.2020 14:00
517997 25.10.2020 14:00 ŠK Bobrovec   :   TJ Liptov Vavrišovo
517998 | 25.10.2020 14:00
517998 25.10.2020 14:00 TJ Iľanovo   :   TJ Družstevník Východná
517999 | 25.10.2020 14:00
517999 25.10.2020 14:00 ŠK Demänová   :   TJ Prosiek
14. kolo | 28.03.2021 15:00:00
518006 | 27.03.2021 15:00
518006 27.03.2021 15:00 TJ Sokol Beňadiková   :   TJ Tatran Hybe
518002 | 28.03.2021 10:30
518002 28.03.2021 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   TJ Prosiek
518001 | 28.03.2021 15:00
518001 28.03.2021 15:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves   :   ŠK Lúčky - kúpele
518003 | 28.03.2021 15:00
518003 28.03.2021 15:00 ŠK Demänová   :   TJ Družstevník Východná
518004 | 28.03.2021 15:00
518004 28.03.2021 15:00 TJ Iľanovo   :   TJ Liptov Vavrišovo
518005 | 28.03.2021 15:00
518005 28.03.2021 15:00 ŠK Bobrovec   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518007 | 28.03.2021 15:00
518007 28.03.2021 15:00 OFK Podtureň   :   OFK Partizánska Ľupča
15. kolo | 04.04.2021 15:30:00
518013 | 03.04.2021 15:30
518013 03.04.2021 15:30 TJ Družstevník Východná   :   FK Ružomberok - Biely Potok
518010 | 04.04.2021 15:00
518010 04.04.2021 15:00 TJ Tatran Hybe   :   ŠK Bobrovec
518008 | 04.04.2021 15:30
518008 04.04.2021 15:30 OFK Podtureň   :   TJ Ďumbier Uhorská Ves
518009 | 04.04.2021 15:30
518009 04.04.2021 15:30 OFK Partizánska Ľupča   :   TJ Sokol Beňadiková
518011 | 04.04.2021 15:30
518011 04.04.2021 15:30 TJ Máj Ružomberok-Černová   :   TJ Iľanovo
518012 | 04.04.2021 15:30
518012 04.04.2021 15:30 ŠK Demänová   :   TJ Liptov Vavrišovo
518014 | 04.04.2021 15:30
518014 04.04.2021 15:30 TJ Prosiek   :   ŠK Lúčky - kúpele
16. kolo | 11.04.2021 15:00:00
518021 | 10.04.2021 15:00
518021 10.04.2021 15:00 TJ Sokol Beňadiková   :   OFK Podtureň
518017 | 11.04.2021 10:30
518017 11.04.2021 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   TJ Liptov Vavrišovo
518015 | 11.04.2021 15:00
518015 11.04.2021 15:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves   :   TJ Prosiek
518016 | 11.04.2021 15:00
518016 11.04.2021 15:00 ŠK Lúčky - kúpele   :   TJ Družstevník Východná
518018 | 11.04.2021 15:00
518018 11.04.2021 15:00 ŠK Demänová   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518019 | 11.04.2021 15:00
518019 11.04.2021 15:00 TJ Iľanovo   :   TJ Tatran Hybe
518020 | 11.04.2021 15:00
518020 11.04.2021 15:00 ŠK Bobrovec   :   OFK Partizánska Ľupča
17. kolo | 18.04.2021 16:00:00
518022 | 17.04.2021 16:00
518022 17.04.2021 16:00 TJ Sokol Beňadiková   :   TJ Ďumbier Uhorská Ves
518028 | 17.04.2021 16:00
518028 17.04.2021 16:00 TJ Družstevník Východná   :   TJ Prosiek
518025 | 18.04.2021 15:00
518025 18.04.2021 15:00 TJ Tatran Hybe   :   ŠK Demänová
518023 | 18.04.2021 16:00
518023 18.04.2021 16:00 OFK Podtureň   :   ŠK Bobrovec
518024 | 18.04.2021 16:00
518024 18.04.2021 16:00 OFK Partizánska Ľupča   :   TJ Iľanovo
518026 | 18.04.2021 16:00
518026 18.04.2021 16:00 TJ Máj Ružomberok-Černová   :   FK Ružomberok - Biely Potok
518027 | 18.04.2021 16:00
518027 18.04.2021 16:00 TJ Liptov Vavrišovo   :   ŠK Lúčky - kúpele
18. kolo | 25.04.2021 16:00:00
518032 | 25.04.2021 10:30
518032 25.04.2021 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   TJ Tatran Hybe
518029 | 25.04.2021 16:00
518029 25.04.2021 16:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves   :   TJ Družstevník Východná
518030 | 25.04.2021 16:00
518030 25.04.2021 16:00 TJ Prosiek   :   TJ Liptov Vavrišovo
518031 | 25.04.2021 16:00
518031 25.04.2021 16:00 ŠK Lúčky - kúpele   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518033 | 25.04.2021 16:00
518033 25.04.2021 16:00 ŠK Demänová   :   OFK Partizánska Ľupča
518034 | 25.04.2021 16:00
518034 25.04.2021 16:00 TJ Iľanovo   :   OFK Podtureň
518035 | 25.04.2021 16:00
518035 25.04.2021 16:00 ŠK Bobrovec   :   TJ Sokol Beňadiková
19. kolo | 02.05.2021 16:30:00
518037 | 01.05.2021 16:30
518037 01.05.2021 16:30 TJ Sokol Beňadiková   :   TJ Iľanovo
518040 | 02.05.2021 15:00
518040 02.05.2021 15:00 TJ Tatran Hybe   :   ŠK Lúčky - kúpele
518036 | 02.05.2021 16:30
518036 02.05.2021 16:30 ŠK Bobrovec   :   TJ Ďumbier Uhorská Ves
518038 | 02.05.2021 16:30
518038 02.05.2021 16:30 OFK Podtureň   :   ŠK Demänová
518039 | 02.05.2021 16:30
518039 02.05.2021 16:30 OFK Partizánska Ľupča   :   FK Ružomberok - Biely Potok
518041 | 02.05.2021 16:30
518041 02.05.2021 16:30 TJ Máj Ružomberok-Černová   :   TJ Prosiek
518042 | 02.05.2021 16:30
518042 02.05.2021 16:30 TJ Liptov Vavrišovo   :   TJ Družstevník Východná
20. kolo | 09.05.2021 16:30:00
518044 | 08.05.2021 16:30
518044 08.05.2021 16:30 TJ Družstevník Východná   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518047 | 09.05.2021 10:30
518047 09.05.2021 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   OFK Podtureň
518043 | 09.05.2021 16:30
518043 09.05.2021 16:30 TJ Ďumbier Uhorská Ves   :   TJ Liptov Vavrišovo
518045 | 09.05.2021 16:30
518045 09.05.2021 16:30 TJ Prosiek   :   TJ Tatran Hybe
518046 | 09.05.2021 16:30
518046 09.05.2021 16:30 ŠK Lúčky - kúpele   :   OFK Partizánska Ľupča
518048 | 09.05.2021 16:30
518048 09.05.2021 16:30 ŠK Demänová   :   TJ Sokol Beňadiková
518049 | 09.05.2021 16:30
518049 09.05.2021 16:30 TJ Iľanovo   :   ŠK Bobrovec
21. kolo | 16.05.2021 17:00:00
518055 | 15.05.2021 15:00
518055 15.05.2021 15:00 TJ Tatran Hybe   :   TJ Družstevník Východná
518052 | 15.05.2021 17:00
518052 15.05.2021 17:00 TJ Sokol Beňadiková   :   FK Ružomberok - Biely Potok
518050 | 16.05.2021 17:00
518050 16.05.2021 17:00 TJ Iľanovo   :   TJ Ďumbier Uhorská Ves
518051 | 16.05.2021 17:00
518051 16.05.2021 17:00 ŠK Bobrovec   :   ŠK Demänová
518053 | 16.05.2021 17:00
518053 16.05.2021 17:00 OFK Podtureň   :   ŠK Lúčky - kúpele
518054 | 16.05.2021 17:00
518054 16.05.2021 17:00 OFK Partizánska Ľupča   :   TJ Prosiek
518056 | 16.05.2021 17:00
518056 16.05.2021 17:00 TJ Máj Ružomberok-Černová   :   TJ Liptov Vavrišovo
22. kolo | 23.05.2021 17:00:00
518059 | 22.05.2021 17:00
518059 22.05.2021 17:00 TJ Družstevník Východná   :   OFK Partizánska Ľupča
518062 | 23.05.2021 10:30
518062 23.05.2021 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   ŠK Bobrovec
518057 | 23.05.2021 17:00
518057 23.05.2021 17:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518058 | 23.05.2021 17:00
518058 23.05.2021 17:00 TJ Liptov Vavrišovo   :   TJ Tatran Hybe
518060 | 23.05.2021 17:00
518060 23.05.2021 17:00 TJ Prosiek   :   OFK Podtureň
518061 | 23.05.2021 17:00
518061 23.05.2021 17:00 ŠK Lúčky - kúpele   :   TJ Sokol Beňadiková
518063 | 23.05.2021 17:00
518063 23.05.2021 17:00 ŠK Demänová   :   TJ Iľanovo
23. kolo | 30.05.2021 17:00:00
518067 | 29.05.2021 17:00
518067 29.05.2021 17:00 TJ Sokol Beňadiková   :   TJ Prosiek
518070 | 30.05.2021 15:00
518070 30.05.2021 15:00 TJ Tatran Hybe   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518064 | 30.05.2021 17:00
518064 30.05.2021 17:00 ŠK Demänová   :   TJ Ďumbier Uhorská Ves
518065 | 30.05.2021 17:00
518065 30.05.2021 17:00 TJ Iľanovo   :   FK Ružomberok - Biely Potok
518066 | 30.05.2021 17:00
518066 30.05.2021 17:00 ŠK Bobrovec   :   ŠK Lúčky - kúpele
518068 | 30.05.2021 17:00
518068 30.05.2021 17:00 OFK Podtureň   :   TJ Družstevník Východná
518069 | 30.05.2021 17:00
518069 30.05.2021 17:00 OFK Partizánska Ľupča   :   TJ Liptov Vavrišovo
24. kolo | 06.06.2021 17:30:00
518074 | 05.06.2021 17:30
518074 05.06.2021 17:30 TJ Družstevník Východná   :   TJ Sokol Beňadiková
518077 | 06.06.2021 10:30
518077 06.06.2021 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   ŠK Demänová
518071 | 06.06.2021 17:30
518071 06.06.2021 17:30 TJ Ďumbier Uhorská Ves   :   TJ Tatran Hybe
518072 | 06.06.2021 17:30
518072 06.06.2021 17:30 TJ Máj Ružomberok-Černová   :   OFK Partizánska Ľupča
518073 | 06.06.2021 17:30
518073 06.06.2021 17:30 TJ Liptov Vavrišovo   :   OFK Podtureň
518075 | 06.06.2021 17:30
518075 06.06.2021 17:30 TJ Prosiek   :   ŠK Bobrovec
518076 | 06.06.2021 17:30
518076 06.06.2021 17:30 ŠK Lúčky - kúpele   :   TJ Iľanovo
25. kolo | 13.06.2021 17:30:00
518082 | 12.06.2021 17:30
518082 12.06.2021 17:30 TJ Sokol Beňadiková   :   TJ Liptov Vavrišovo
518078 | 13.06.2021 10:30
518078 13.06.2021 10:30 FK Ružomberok - Biely Potok   :   TJ Ďumbier Uhorská Ves
518079 | 13.06.2021 17:30
518079 13.06.2021 17:30 ŠK Demänová   :   ŠK Lúčky - kúpele
518080 | 13.06.2021 17:30
518080 13.06.2021 17:30 TJ Iľanovo   :   TJ Prosiek
518081 | 13.06.2021 17:30
518081 13.06.2021 17:30 ŠK Bobrovec   :   TJ Družstevník Východná
518083 | 13.06.2021 17:30
518083 13.06.2021 17:30 OFK Podtureň   :   TJ Máj Ružomberok-Černová
518084 | 13.06.2021 17:30
518084 13.06.2021 17:30 OFK Partizánska Ľupča   :   TJ Tatran Hybe
26. kolo | 20.06.2021 18:00:00
518089 | 19.06.2021 18:00
518089 19.06.2021 18:00 TJ Družstevník Východná   :   TJ Iľanovo
518086 | 20.06.2021 15:00
518086 20.06.2021 15:00 TJ Tatran Hybe   :   OFK Podtureň
518085 | 20.06.2021 18:00
518085 20.06.2021 18:00 TJ Ďumbier Uhorská Ves   :   OFK Partizánska Ľupča
518087 | 20.06.2021 18:00
518087 20.06.2021 18:00 TJ Máj Ružomberok-Černová   :   TJ Sokol Beňadiková
518088 | 20.06.2021 18:00
518088 20.06.2021 18:00 TJ Liptov Vavrišovo   :   ŠK Bobrovec
518090 | 20.06.2021 18:00
518090 20.06.2021 18:00 TJ Prosiek   :   ŠK Demänová
518091 | 20.06.2021 18:00
518091 20.06.2021 18:00 ŠK Lúčky - kúpele   :   FK Ružomberok - Biely Potok
Tabuľka 7.liga dosp. Sportika - 7.liga dospelých

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ Tatran Hybe 11 9 0 2 49:21 27 14 9 60.4
2 TJ Sokol Beňadiková 11 8 1 2 51:13 25 13 10 75.8
3 TJ Máj Ružomberok-Černová 11 8 1 2 40:11 25 12 7 60.6
4 OFK Partizánska Ľupča 11 8 1 2 34:10 25 11 7 30.4
5 TJ Iľanovo 10 7 1 2 25:9 22 10 7 51.8
6 ŠK Lúčky - kúpele 11 6 1 4 39:24 19 9 1 56.4
7 TJ Prosiek 11 5 1 5 35:38 16 8 -2 8.2
8 TJ Družstevník Východná 11 4 1 6 24:28 13 7 -5 31.6
9 TJ Liptov Vavrišovo 11 4 0 7 21:41 12 6 -9 36.4
10 ŠK Bobrovec 11 3 1 7 16:22 10 5 -5 31.4
11 FK Ružomberok - Biely Potok 11 3 0 8 19:49 9 4 -6 34
12 TJ Ďumbier Uhorská Ves 10 2 2 6 14:42 8 3 -4 27.6
13 ŠK Demänová 11 1 3 7 15:38 6 2 -6 17.6
14 OFK Podtureň 11 1 1 9 16:52 4 1 -11 25.8