Vodné športy

Hana Zemánková.
so 16:58
Veľká šanca na medaily. Vo finále bude až päť slovenských lodíSlovenské lode ovládli aj semifinálové jazdy.
so 16:58
Bianka Sidová
so 11:52
Sidová skončila vo finále K1 na 5. mieste, zlato získala TaliankaEurópsky šampionát juniorov sa koná na bratislavskom Zemníku.
so 11:52
Kanoisti zľava Eduard Strýček a Peter Kizek.
pi 18:05
Slovenský štvorkajak do 23 rokov sa prebojoval do finále, o medaily zabojujú aj junioriZ postupu do finále na 500 m sa v C2 do 23 rokov tešili Eduard Strýček a Peter Kizek.
pi 18:05
Bianka Sidová.
pi 13:27
Slovenská kanoistka sa prebojovala do finále. Na ME zajazdila najrýchlejší časÚčasť v bojoch o cenné kovy si vybojovala treťou priečkou v semifinále aj Ema Minarovičová.
pi 13:27
Slovenský štvorkajak žien do 23 rokov.
št 19:08
Štvorkajak žien do 23 rokov predviedol najrýchlejšiu jazdu, postúpil priamo do fináleZvyšné slovenské lode, ktoré nastúpili vo štvrtkovom popoludňajšom programe, čaká semifinále.
št 19:08
Tamara Potocká (uprostred vľavo).
23.06.2024
Slovenské reprezentantky uspeli v štafete a postúpili do fináleNa 400 m voľným spôsobom sa ani jedna z dvojice Sloveniek z rozplavieb do finálovej osmičky neprebojovala.
23.06.2024
Tamara Potocká.
22.06.2024
Po skvelom semifinále pomýšľala na medailu, na úkor Slovenky ju získala aj Češka Tamara Potocká zaostala za vlastným rekordom.
22.06.2024
Lilly Kingová.
22.06.2024
Plavkyňa zažila rozprávkové preteky, následne ju v cieli jej partner požiadal o rukuAmeričanka bude na hrách v Paríži vo viacerých disciplínach jednou z najväčších ašpirantiek na zisk zlatej medaily.
22.06.2024
Francúzka Camille Prigentová.
22.06.2024
Súťaže vodného slalomu na olympiáde v Los Angeles budú v Oklahome CityOklahoma City je strediskom amerického vodného slalomu, tento rok sa tam koná aj národný šampionát.
22.06.2024
Matej Duša.
22.06.2024
Duša ako jediný zo Slovákov postúpil do semifinále na ME v BelehradeSlováci sa pôvodne prihlásili aj na štafetu 4x200 m voľným spôsobom, no napokon nenastúpili.