Miroslav Úradník na halových majstrovstvách Slovenska 2024.
Úradník obhájil titul, Czaková stanovila nový slovenský rekordÚradník pridal k obhajobe aj nový osobný rekord.
Bolesť mu vystreľuje až do stehna. Úradník vynechá MS v BudapeštiUž v Dudinciach vedeli, že sa črtá problém.
22.06.20231
Tlačová konferencia k 42. ročníku chodeckých pretekov Dudinská päťdesiatka.
21.03.2023
Na Dudinskej 50-ke aj olympijskí víťazi, Úradník chce kvalitný časIde o národné majstrovstvá siedmich krajín.
21.03.2023
30.12.2022
Novinári rozhodli jednoznačne. Chodcom roka sa opäť stal ÚradníkPrvý bol na všetkých hlasovacích lístkoch.
30.12.2022
Ján Volko.
11.11.2022
Volko tretíkrát v kariére ovládol anketu Atlét roka, Forster sa dostala do Top 3Volko napodobnil prvenstvá v ankete z rokov 2017 a 2019.
11.11.2022
Miroslav Úradník na ME 2022. rozhovor
26.08.20224
Tóthov nástupca Úradník: Na súde ani v chôdzi nevyhráte bez dôkladnej prípravyPrvé preteky vyhral v rifliach a košeli.
26.08.20224
Slovenský chodec Miroslav Úradník počas ME 2022.
16.08.2022
Slovenskí chodci sa zaskveli na ME. V Mníchove siahali na Top 5Zo zlatej medaily sa tešil Španiel Miguel Ángel López.
16.08.2022
Vyčerpaní, ale šťastní konečne v cieli. Vľavo Dominik Černý, vedľa neho Miroslav Úradník.
24.07.2022
Slováci v chôdzi na MS nesklamali. Úradník atakoval Tóthov slovenský rekordÚradník zaostal za rekordným časom iba 42 sekúnd.
24.07.2022
Posledné metre rekordného behu Sydney McLaughlinovej na 400 m prekážok.
23.07.2022
Časy Usaina Bolta sú kvalitnejšie, ale McLaughlinová je tiež ako z inej dimenzieSúhrn najdôležitejších udalostí 8. súťažného dňa MS v atletike 2022.