Linus Strasser

Manuel Feller.
25.02.20241
Rakúsky favorit to opäť zvládol. Zmazal manko z prvého kola a navýšil náskok na čeleVíťaz prvého kola Linus Strasser skončil na 3. mieste.
25.02.20241
Linus Strasser.
25.02.2024
Prvé kolo ovládol nemecký lyžiar, pred rakúskym favoritom si vybudoval polsekundový náskokDruhé kolo bolo na programe od 22.00 SEČ.
25.02.2024
Clement Noel v 1. kole slalomu v Chamonix 2024.
04.02.2024
Strasser nenadviazal na predchádzajúce slalomy, v Chamonix vedie NoelDomáci lyžiar sa najlepšie vyrovnal s presadenými bránkami v prvom kole.
04.02.2024
24.01.2024
Nemecký lyžiar potvrdil formu z Kitzbühelu, vyhral svoj druhý slalom v radeLíder disciplíny skončil na 5. mieste.
24.01.2024
24.01.2024
Pretekári bojujú s náročnými podmienkami, prvé kolo slalomu najlepšie zvládol Strasser Slovensko nemalo v súťaži zastúpenie.
24.01.2024
Linus Strasser vyhral prestížny slalom v Kitzbüheli.
21.01.2024
Schyľovalo sa k prekvapeniu. Prestížny slalom v Kitzbüheli napokon ovládol StrasserŠvéd s číslom 20 obsadil nakoniec druhé miesto.
21.01.2024
ONLINE: Slalom mužov dnes na MS v zjazdovom lyžovaní 2023 (2. kolo).online
19.02.2023
MS lyžovaní 2023: Kristoffersen nečakane získal zlato, striebro grécka senzáciaSledovali ste s nami ONLINE prenos z 2. kola slalomu mužov na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
19.02.2023
AJ Ginnis na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
19.02.2023
Grécky lyžiar v slalome útočí na pódium, rozdiely na čele sú minimálneMeillard s číslom 1 vypadol už na tretej bránke.
19.02.2023
Lucas Braathen.
08.01.2023
Braathen bol v Adelbodene suverénny, Nóri zaznamenali doubleJe niečo neskutočné zvíťaziť na jednom z najlegendárnejších svahov, navyše pred takým fantastickým publikom, povedal Braathen.
08.01.2023
20.03.2022
Boj o malý glóbus vrcholí. Po prvom kole slalomu vedie BraathenKristoffersen stráca iba päť stotín.