Andrij Lunin

Ivan Rakitič
ne 09:15
Futbalové prestupy ONLINE: Rakitič si prvýkrát zahrá v Chorvátsku (nedeľa, 21. júl)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí v nedeľu 21. júla. Sledujte minútu po minúte.
ne 09:15
Brankár Andrij Lunin (hore) chytá loptu.
30.05.2024
Real nenecháva nič na náhodu. Brankára izoloval, na finále Ligy majstrov pocestuje sámDvadsaťpäťročný brankár predstavuje riziko nákazy, a preto trénuje samostatne.
30.05.2024
Andrij Lunin a Thibaut Courtois
27.05.2024
Lunin alebo Courtois? Podľa Ancelottiho si vo Wembley zaslúžia chytať obajaCarlo Ancelotti sa zatiaľ nerozhodol, kto bude v bráne Realu vo finále Ligy majstrov.
27.05.2024
Lunin v akcii.
Pavol Spál18.04.202423
Urobil nemožné, dotkol sa slávy, má dokonalú známku. Real velebí skrytého hrdinuUkrajinec Lunin spasil najslávnejší klub sveta.
Ukrajinský brankár Realu Madrid Andrij Lunin chytil penaltu v zápase Ligy majstrov.
09.11.2023
Netušil, že vôbec nastúpi. O pár minút neskôr bol hrdinom RealuUkrajinského brankára chválil aj tréner Carlo Ancelotti.
09.11.2023
Momentka zo zápasu Real Madrid - Šachtar Doneck.
06.10.2022
Ukrajinský brankár chytal za Real proti Šachtaru Doneck. Prekonali ho len akrobatickyMohli sme vyhrať 7:1, hneval sa hráč Realu Madrid.
06.10.2022
Karim Benzema.
03.10.2022
Real po roku opäť padol s rovnakým súperom. Ancelotti: Chýbala nám penaltaOsasuna obrala majstra o prvé body v sezóne La Ligy.