Kazašská tenistka Julia Putincevová triumfovala na turnaji v Birminghame.
Kazaška získala najcennejší titul v kariére. Nečakala som to, priznalaJulia Putincevová doposiaľ získala len tituly na antuke.
23.06.2024
Kazašská tenistka Julia Putincevová na turnaji WTA v Birminghame.
22.06.2024
Ich účasť vo finále je prekvapením, o titul zabojujú nenasadené hráčkyJulia Putincevová stratila v semifinále len štyri gemy.
22.06.2024
Leylah Fernandezová.
19.06.2024
Fernandezová sa na postup natrápila, súperku zdolala až v troch setochV boji o semifinále sa stretne s Ajlou Tomljanovičovou z Austrálie.
19.06.2024
Nick Kyrgios oznámil, že sa odhlásil z Australian Open 2023.
16.01.2023
Šok ešte pred začiatkom turnaja. Australian Open prišiel o favoritaSom z toho zničený, reagoval Nick Kyrgios.
16.01.2023
Švajčiarske tenistky vyhrali Pohár Billie-Jean Kingovej 2022.
13.11.2022
Benčičová si pripísala ďalší skvelý úspech. Švajčiarky ovládli Pohár Billie-Jean KingovejŠvajčiarske tenistky rozhodli finálový duel už po dvojhrách.
13.11.2022
Ajla Tomljanovičová.
10.11.2022
Austrálčanky vyhrali slovenskú skupinu. Kanaďanky predviedli nevídaný debakelSlovensko si pripísalo jedno víťazstvo a jednu prehru.
10.11.2022
Viktória Kužmová.online
09.11.2022
Pohár Billie Jean Kingovej: Kužmová zvíťazila nad Bonventureovou, Slovensko vedie 1:0Sledovali ste s nami ONLINE prenos z prvého zápasu na finálovom turnaji Billie Jean King Cup 2022: Viktória Kužmová - Ysaline Bonaventureová.
09.11.2022
Anna Karolína Schmiedlová.
08.11.20221
Schmiedlová hladko prehrala. Slovenky už nemôžu otočiť stavAustrália na finálovom turnaji Pohára Billie Jean Kingovej vedie už 2:0.
08.11.20221
Alja Tomljanovič vs. Anna Karolína Schmiedlová: ONLINE prenos z finálového turnaja Pohára Billie Jean Kingovej 2022.online
08.11.2022
Pohár Billie Jean Kingovej: Schmiedlová nestačila na Tomljanovičovú, Slovenky prehrávajú 0:2Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo prvého zápasu na finálovom turnaji Billie Jean King Cup 2022: Anna Karolína Schmiedlová - Ajla Tomljanovičová.
08.11.2022
Viktória Kužmová.
08.11.2022
Slovenské tenistky čelia Austrálčankam. Ktoré hráčky dostali dôveru?Slovenky na úvod finálového turnaja Pohára Billie Jean Kingovej 2022 hrajú s Austrálčankami, koho nominoval tréner Matej Lipták?