Konyaspor

Marek Hamšík sa teší po strelenom góle v drese Trabzonsporu.
30.04.2023
Hamšík skóroval, ale po zápase smútil: Musíme dať hore hlavyViaceré médiá ho označili za najlepšieho hráča Trabzonsporu v zápase.
30.04.2023
Ahmet Calik.
11.01.2022
Tragédia v Turecku. Hráč išiel vybavovať svadbu, zahynul pri autonehodeBývalý turecký reprezentant mal 27 rokov.
11.01.2022
Marek Hamšík v drese Trabzonspor.
24.09.2021
Hamšík nahral na gól už v prvej minúte. Sme spokojní aj s bodom, vravíTrabzonspor hral od 9. minúty v oslabení, je stále bez prehry.
24.09.2021
Slovenský reprezentant Róbert Mak po strelenom góle do siete Maďarska v kvalifikácii na EURO 2020.
18.09.20204
Mak si našiel nový klub, bude hrať v MaďarskuOd marca bol bez klubu.
18.09.20204
Róbert Mak (vľavo) v súboji s Victorom Ruizom z Villarrealu v 1. zápase osemfinále Európskej ligy Zenit Petrohrad - Villarreal CF na štadióne v Petrohrade 7. marca 2019.
30.03.2020
Mak po dvoch mesiacoch v Konyaspore končí, v čase pandémie chce byť s najbližšímiSlovák prestúpil do Turecka v závere januára.
30.03.2020
Róbert Mak (vľavo).
Igor Dopirák29.01.20206
Mak je už v Turecku. Chcem hrať, aby som pomohol reprezentácii, vravíPo rokoch opúšťa Rusko.
John Lucas III (vľavo) do Turecka hrávať nepôjde.
17.03.2016
Pre bombový útok prišiel Konyaspor o posilu z NBAJohn Lucas III absolvoval v najlepšej basketbalovej lige sveta takmer 250 zápasov, do Turecka však nepríde.
17.03.2016
Peter Grajciar pôsobil v Čechách v drese Slavie Praha.
26.07.20117
Grajciar prestúpil do Sparty PrahaSlovenský futbalový reprezentant Peter Grajciar sa dohodol na spolupráci s českým klubom AC Sparta Praha.
26.07.20117
Pre Grajciara sa sezóna skončila nešťastnou päťminútovkou
17.05.2011
Pre Grajciara sa sezóna skončila nešťastnou päťminútovkouGól Petra Grajciara nestačil Konyasporu na udržanie v tureckej prvej lige.
17.05.2011
Grajciarov Konyaspor zostupuje do nižšej súťaže
30.04.2011
Grajciarov Konyaspor zostupuje do nižšej súťažeFutbalisti tureckého Konyasporu sa po jednej sezóne rozlúčia s miestnou elitnou Süper Lig, v sobotňajšom zápase 31. kola totiž iba remizovali na pôde tiež zostupujúcej Kasimpasy 2:2.