Štvrtok, 24. júna, 2021Meniny má Ján

Pískal európske súťaže. Zomrel rozhodca Miloš Hudák

Miloš Hudák. (Autor: malyfutbal.sk)
Ivan Mriška|7. máj 2021 o 11:04

Nemal ani štyridsať rokov.

PREŠOV. Dnes ráno prišla smutná správa. Vo veku nedožitých 38 rokov zomrel skúsený rozhodca malého futbalu, futbalu a futsalu z Prešova Miloš Hudák.

Informáciu priniesol oficiálny web malyfutbal.sk

Hudák dlhodobo patril medzi najlepších rozhodcov pôsobiacich v malom futbale na Slovensku. Ako jediný Slovák sa predstavil na oboch európskych klubových súťažiach.

Rozhodoval zápasy poslednej edície EMF Champions League a EUROCUPu, ako hlavný rozhodca viedol viacero zápasov majstrovstiev Slovenska v malom futbale a Niké Superligy.

Pravidelne rozhodoval zápasy Niké TOP ligy v Prešove, bol tiež jedným zo siedmich rozhodcov zo Slovenska, ktorí nedávno úspešne absolvovali seminár Svetovej federácie malého futbalu.

"Týmto by sme chceli v mene Slovenského zväzu malého futbalu vyjadriť rodine a pozostalým hlbokú a úprimnú sústrasť. Miloš, nikdy na teba nezabudneme a navždy zostaneš v našich srdciach nielen ako skvelý človek, ale najmä priateľ. Česť tvojej pamiatke," píše oficiálny portál.

Ivan Mriška sa špecializuje najmä na nižšie futbalové súťaže na Slovensku. Sám ešte aktívne hráva ako brankár. Niekoľko rokov pracoval pre regionálne noviny MY v Petitpresse ako regionálny šéfredaktor.