Zlín v sobotu testoval až sedem Slovákov

SITA|12. jan 2008 o 20:43

LUHAČOVICE 12. januára (SITA) - Český klub FC Tescoma Zlín, z ktorého koncom tohto týždňa zamieril do konkurenčnej Mladej Boleslavi Lukáš Opiela, v druhom stretnutí v rámci sobotňajšieho prípravného "dvojzápasu" ...

LUHAČOVICE 12. januára (SITA) - Český klub FC Tescoma Zlín, z ktorého koncom tohto týždňa zamieril do konkurenčnej Mladej Boleslavi Lukáš Opiela, v druhom stretnutí v rámci sobotňajšieho prípravného "dvojzápasu" s FK ZTS Dubnica (5:0 po predchádzajúcom výsledku 2:2) v Luhačoviciach otestoval až sedem slovenských futbalistov. Na trávniku sa objavili mládežnícky reprezentant SR medzi troma žrďami Marek Ivanka (odchytal druhý polčas) a v poli Marek Janečka z Rimavskej Soboty, Tomáš Labun z Púchova, Ivan Lišivka z 1. FC Košice, Tomáš a Martin Gavlákovovci (druhý spomenutý stál v bránke od prestávky) z Čadce a autor jedného z gólov Gejza Baranyai (Lučenec). Informovala o tom internetová stránka po jeseni siedmeho mužstva v tabuľke českej Gambrinus ligy 2007/2008.