Streda, 1. decembra, 2021Meniny má Edmund

Zápas s Bolom nebude. Mikulášek zranený, po páde skončil v nemocnici

Václav Mikulášek. (Zdroj: OKTAGON MMA)
SvetMMA|25. nov 2021 o 17:58 (aktualizované 25. nov 2021 o 17:59)

Nepríjemné zranenie ho vyradilo zo zápasu.


PRAHA. Mal to byť jeden z vrcholov večera turnaja Oktagon 29. Súboj Tomáša Bola a Václava Mikuláška sa však napokon neuskutoční.

Hlavný predzápas večera musel byť z dôvodu zranenia Mikuláška zrušený. Informáciu priniesla organizácia Oktagon MMA na svojich sociálnych sieťach.

„Vašek Mikulášek bohužiaľ v Brne nenastúpi. Po páde zo schodov je dnes v nemocnici s nepríjemným zranením nohy a pravdepodobne i s poranením hlavy.

Tomáš Bolo bol o všetkom informovaný a uvidíme, ako to dopadne s jeho zápasom,“ píše sa v oficiálnom vyjadrení Oktagonu.

Neštastné a nepríjemné zranenie pripraví fanúšikov domácej scény zmiešaných bojových umení o ostro sledovaný duel obľúbencov.

Bolo a Mikulášek sa už v minulosti mali stretnúť, duel na jar 2020 prekazilo zranenie českého zápasníka.

Mikulášek sa v príprave na decembrový súboj potýkal s nejedným problémom, ako to už skôr priznal v rozhovore pre kaocko.cz.

„Mal som škaredé zranenie, v príprave som si zlomil nos a hneď prvý hneď v Poľsku som si zlomil nohu. Zvažoval som, že zrušíme zápas, ale nakoniec to nebolo tak vážne. Tri dni som ale nemohol chodiť,“ povedal pred ďalším neštastným zranením Mikulášek.

Najnovšie zranenie ho tak stálo dôležitý súboj. Otázkou ostáva, ako sa promotéri organizácie postavia k prípadnej náhrade do zápasu pre Tomáša Bola.

Súvisiace články