Štvrtok, 23. septembra, 2021Meniny má Zdenka

Zadaný Bolt oslávil zlatý hetrik neverou. Usvedčili ho fotky brazílskej študentky

Usainove slová o nesmrteľnosti sa dnes naplnili. (Autor: TASR/AP)
TASR|22. aug 2016 o 22:48

Atletický svet mu leží pri nohách, vstúpil do histórie, no doma bude mať zadaný Usain Bolt určite poriadne rušno.

RIO DE JANEIRO. Šprintérsky fenomén z Jamajky Usain Bolt si vychutnal skompletizovanie zlatého "triple-triple" na OH v Riu de Janeiro oslavou svojich narodenín s 20-ročnou brazílskou študentkou Jady Duarteovou. Informovali o tom zahraničné bulvárne portály.

Tri disciplíny, tri olympiády a z každej po tri najcennejšie kovy. Stovka, dvojstovka aj štafeta 4x100 m patrili od Pekingu po Rio de Janeiro šprintérskemu kráľovi z Jamajky.

Zadaný Bolt si svoje okrúhle 30. narodeniny, ktoré oslávil v nedeľu, vychutnal v nočnom klube All In vo štvrti Barra de Tijuca v Riu, kde ho zaujala mladá modelka Duarteová.

Tmavovlasá študentka sa jednou fotkou stala hviezdou. Tvrdí, že netušila kto ju zbalil. (Autor: Facebook Jady Duarte)

"Vtedy som nevedela, že je to on, pretože vyzeral ako všetci Jamajčania. Nie je sa čím chváliť. Bola to normálka. Ale v žiadnom prípade mi nič nezaplatil. Nedostala som žiadne peniaze," bránila sa Brazílčanka v rozhovore pre denník Extra. "Neverníka"

Bolt bude mať priateľke čo vysvetľovať. (Autor: Facebook Jady Duarte)

Aférka s Brazílčankou je o to pikantnejšia, že so svojou priateľkou Kasi Bennettovou chodí jamajský šprintér už viac ako dva roky a jeho sestra pred narodeninovou párty v Riu prehlásila, že sa na neho priateľka doma už veľmi teší.

Súvisiace články