Vittekove štyri góly v príprave, Breškove tri, Mintálov jeden

SITA|3. júl 2008 o 17:28

BAD WÖRISHOFEN 3. júla (SITA) - Slovenskí futbalisti v službách nemeckého už len druholigového klubu 1. FC Norimberg sa podieľali dvoma tretinami presných zásahov na triumfe svojho tímu 12:0 (6:0) nad ...

BAD WÖRISHOFEN 3. júla (SITA) - Slovenskí futbalisti v službách nemeckého už len druholigového klubu 1. FC Norimberg sa podieľali dvoma tretinami presných zásahov na triumfe svojho tímu 12:0 (6:0) nad TSV Mindelheim v prípravnom stretnutí počas sústredenia v Bad Wörishofene. V úvodnom polčase sa dokonca postarali o všetky góly "Bavorov" a blysli sa dvoma čistými hetrikmi. Celkovo až štyrikrát skóroval Róbert Vittek, o ktorého sa zaujímajú VfB Stuttgart a TSG 1899 Hoffenheim. Tri presné zásahy pridal Mário Breška, ktorý nedávno pribudol do kádra pod vedením Thomasa von Heesena zo Žiliny a potreboval len necelé dve minúty na svoj premiérový zápis v drese nového zamestnávateľa. Raz napol sieť Marek Mintál. Vittek a Mintál absolvovali celý zápas, Breška hral do 70. min. Duel sledovalo 400 divákov. Norimberg si v piatok 4. júla o 18.00 h zmeria sily s 1. FC Sonthofen.

Prípravný zápas - výsledok:

1. FC Norimberg - TSV Mindelheim 12:0 (6:0)

Góly: 2., 28. a 33. Breška, 9., 31., 43. a 68. Vittek, 47. Wolf, 48. Reinhardt, 64. Mintál, 79. Masmanidis, 88. Pinola (z 11 m)