Vittek v príprave 1. FC Norimberg opäť strelecky úspešný

SITA|16. júl 2008 o 15:30

NORIMBERG 16. júla (SITA) - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Vittek opäť prispel k víťazstvu svojho zamestnávateľa, nemeckého druholigového klubu 1. FC Norimberg, v prípravnom dueli. Bavori v utorok ...

NORIMBERG 16. júla (SITA) - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Vittek opäť prispel k víťazstvu svojho zamestnávateľa, nemeckého druholigového klubu 1. FC Norimberg, v prípravnom dueli. Bavori v utorok zdolali účastníka regionálnej bavorskej súťaže FSV Erlangen-Bruck 2:0, keď skóre otváral v 24. min práve 26-ročný rodák z Bratislavy Vittek. V 70. min pridal druhý gól favorita Daniel Gygax. Podľa oficiálnej internetovej stránky mužstva zo štadióna easyCredit nebol hlavný kormidelník Thomas von Heesen spokojný s výkonom svojich zverencov. "Jednoducho sme dali málo gólov," skonštatoval 46-ročný nemecký kouč.

Na trávniku sa pred 5500 divákmi okrem spomenutého Vitteka objavili aj ďalší dvaja slovenskí reprezentanti - Marek Mintál odohral prvý polčas, po ktorom ho vystriedal práve Gygax, Mário Breška bol na ihrisku do 65. minúty.