Víťazstvo AC Miláno, remíza AS Rím

SITA|4. dec 2010 o 20:27

Futbalisti AS Rím viedli po prvom polčase sobotňajšieho stretnutia 15. kola najvyššej talianskej dlhodobej súťaže Serie A na pôde Chieva Verona 2:0, no dva presné zásahy Fábia Simplícia napokon zverencom Claudia Ranieriho nestačili na víťazstvo.

VERONA.

V 61. min sa o kontaktný gól domácich postaral Moscardelli a v 83. vyrovnal Granoche. Hostia z "večného mesta" sa napokon museli triasť aj o bod, od 85. min totiž dohrávali bez vylúčeného De Rossiho.

V druhom sobotňajšom stretnutí zvíťazilo AC Miláno na vlastnej pôde nad tímom Brescia Calcio bez väčších problémov 3:0. Všetko podstatné sa pritom udialo už v prvom polčase, keď sa gólovo presadili tri predsezónne posily "rossoneri" - Kevin-Prince Boateng (4. min), Robinho (28.) a Ibrahimovič (31.). Zverenci Massimiliana Alegriho sa zásluhou jubilejného 10. víťazstva v tejto sezóne odpútali na čele tabuľky od Lazia Rím, pred ktorým majú trojbodový náskok.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 15. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A 2010/2011:

Chievo Verona - AS Rím 2:2 (0:2)

Góly: 61. Moscardelli, 83. Granoche - 26. a 44. Simplício, ČK: 85. De Rossi

AC Miláno - Brescia Calcio 3:0 (3:0)

Góly: 4. Kevin-Prince Boateng, 28. Robinho, 31. Ibrahimovič

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Taliansko»Víťazstvo AC Miláno, remíza AS Rím