1:2, 0:1, 0:0
Kazachstan na MS v hokeji 2024
Kazachstan

Fotogaléria (20)
Hokejisti Kazachstanu sa tešia z výhry v zápase Francúzsko - Kazachstan na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|11. máj 2024 o 15:33

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Francúzsko - Kazachstan na MS v hokeji 2024 dnes.

OSTRAVA. Hokejisti Francúzska prehrali v úvodnom zápase MS v hokeji 2024 s Kazachstanom 1:3.

Francúzi sa dostali do vedenie už po 120 sekundách, keď sa presadil Enzo Cantagallo. Kazachovia však ešte v prvej tretine prevzali vedenie na svoju stranu a zápas ďalej už korigovali.

V druhej tretine si poistili výhru gólom vo vlastnom oslabení, keď Kirill Savitsky prekvapil obranu aj brankára Francúzska, obišiel bránu a strelil tretí gól.

V "slovenskej" skupine B si tak prvé tri body pripísali Kazachovia, ktorí budú ďalším súperom tímu Craiga Ramsayho.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Francúzsko - Kazachstan na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Francúzsko - Kazachstan na MS v hokeji 2024