Fotka zo zápasu Fínsko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2024.
Fotogaléria (9)
Fotka zo zápasu Fínsko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|21. máj 2024 o 23:09

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny A Fínsko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2024 dnes.

PRAHA. Švajčiarski hokejisti zvíťazili v záverečnom zápase základnej A-skupiny MS nad Fínskom 3:1.

Dôležitý základ víťazstva Švajčairska položili dvoma presnými zásahmi v prostrednej časti, keď sa presadili Kevin Fiala a Andrea Glauser v priebehu 72 sekúnd.

Fíni znížili v závere prostrednej časti zásluhou Jereho Innalu, no chýbala im priamočiarosť a do záverečného tlaku sa nedostali.

Fiala v 57. minúte poistil pre Švajčiarov druhé miesto v tabuľke, čím aj súboj proti papierovo prijateľnejším Nemcom.

Pozrite si kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Fínsko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2024 (skupina A)

Tabuľka skupiny A na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Fínsko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2024