Gól USA v zápase proti Slovensku na MS v hokeji do 20 rokov 2024.
Gól USA v zápase proti Slovensku na MS v hokeji do 20 rokov 2024. (Autor: Puckfans.at / Andreas Robanser)
Sportnet|31. dec 2023 o 12:35 (aktualizované 31. dec 2023 o 14:44)

Video a góly zo zápasu skupiny B Slovensko - USA na MS U20 2024.

GÖTEBORG. Slovenskí reprezentanti prehrali svoj štvrtý zápas MS v hokeji do 20 rokov 2024 (MS U20) proti USA jasne 2:10.

Slováci ako prví prehrávali, no rýchlo vyrovnali zásluhou Mariána Moška a jeho strely od modrej na 1:1. Američania si ale čoskoro prinavrátili vedenie.

Začiatkom druhej tretiny ho zvýšili počas vlastného oslabenia. Slovenskí reprezentanti sa dostali späť do zápasu po zásahu Filipa Mešára v presilovke, ale Američania v závere tretiny dvakrát kontrovali.

Do tretej tretiny vstúpili oveľa lepšie a góly z ich hokejok sa začali sypať. Dohromady sa v nej presadili päťkrát, hetrikom skompletizoval McGroarty.

Zostrih zápasu Slovensko - USA na MS v hokeji U20 2024

Domov»Hokej»Reprezentácie»VIDEO: Slováci hladko podľahli USA, inkasovali desaťkrát. Pozrite si zostrih zápasu