Momentka zo zápasu Sassuolo - Neapol.
Momentka zo zápasu Sassuolo - Neapol. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|3. mar 2021 o 20:30

Haraslín bol za päť minút pri dvoch pokutových kopoch.

RÍM. Futbalisti AC Miláno v 25. kole talianskej Serie A iba remizovali doma s Udinese Calcio 1:1. Bod navyše zachránil až v siedmej minúte nadstaveného času z pokutového kopu Franck Kessie.

AC patrí v tabuľke druhé miesto s trojbodovou stratou na mestského rivala Inter Miláno, ktorý má k dobru štvrtkový duel v Parme. Milan Škriniar je tak opäť bližšie k triumfu v talianskej lige.

Futbalisti SSC Neapol remizovali v úvodnom stredajšom dueli na pôde Sassuola 3:3. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka za hostí i jeho krajan Lukáš Haraslín za domácich nastúpili v 85. minúte.

Krátko po príchode fauloval krídelník v šestnástke Giovanniho Di Lorenza a Lorenzo Insigne penaltu premenil. Po prieniku v nadstavenom čase zase Haraslín získal pokutový kop aj pre domácich a zásluhou Francesca Caputa vyrovnali.

Serie A - 25. kolo - výsledky

Sassuolo – SSC Neapol 3:3 (2:1)

Góly: 34. Maksimović (vlastný), 45. Berardi (pen.), 95. Caputo (pen.) – 38. Zieliński, 72. Di Lorenzo, 90. Insigne (pen.)

/Lukáš Haraslín (Sassuolo) aj Stanislav Lobotka (Neapol) nastúpili v 85. minúte/

AC Miláno – Udinese 1:1 (0:0)

Góly: 90+7. Kessie (z 11 m) 68. Becao

Atalanta – Crotone 5:1 (1:1)

Góly: 12. Gosens, 48. Palomino, 50. Muriel, 58. Iličič, 85. Mirančuk - 23. Simy