Bayern sa tešil iba osem minút. Pozrite si oficiálne zostrihy Ligy majstrov

Liga majstrov - kompletné zostrihy.
Liga majstrov - kompletné zostrihy. (Autor: uefa.com)
Sportnet|8. apr 2021 o 01:00

V dvoch zápasoch padlo sedem gólov.

BRATISLAVA. Paríž St. Germain prerušil 19-zápasovú sériu Bayernu Mníchov v Lige majstrov bez prehry.

Francúzsky tím vyhral v úvodnom zápase štvrťfinále v Mníchove 3:2. Ústrednou postavou triumfu PSG bol Kylian Mbappé, ktorý otvoril skóre už v 3. minúte a v 68. minúte strelil víťazný gól.

Bayern Mníchov vyrovnal z 0:2 na 2:2, ale z vyrovnávajúceho zásahu sa tešil iba osem minút.

Chelsea si na neutrálnej pôde v Španielsku poradila s Portom 2:0. Skóre otvoril po polhodine Mason Mount a triumf favorita poistil v závere Ben Chilwell.

Odvetné stretnutia sú na programe 13. apríla.

Pozrite si oficiálne zostrihy zo stredajších osemfinálových stretnutí Ligy majstrov.

Liga majstrov - zostrihy za stredu:

Bayern Mníchov - Paríž St. Germain 2:3 (1:2)

Góly: 37. Choupo-Moting, 60. Müller - 3. a 68. Mbappé, 28. Marquinhos

FC Porto - Chelsea Londýn 0:2 (0:1)

Góly: 32. Mount, 85. Chilwell

Domov»Futbal»Liga majstrov»Bayern sa tešil iba osem minút. Pozrite si oficiálne zostrihy Ligy majstrov